اخبار باربری و اتوبار

تعرفه باربری و اسباب کشی در تهران و شهرستان ها برای سال 96 به روز شد

لیست قیمت ها و تعرفه باربری و اسباب کشی در تهران و شهرستان ها برای سال 96 به روز شد. نرخ حمل بار در بسیاری موارد نسبت به سال قبل کاهش یافته و در برخی موارد نیز افزایش داشته است. در مجموع تعرفه های جدید کیهان بار بطور متوسط از تعرفه های اتحادیه ارزان تر است. هدف ما رضایت مشتریان و ارتباط مستمر با مشتریان است.

 همچنین نرخ های اسباب کشی و اثاث کشی نسبت به سال قبل متعادل تر شده است. برای اطلاع از تعرفه های جدید کیهان بار به منوی «نرخ باربری و اسباب کشی» مراجعه نمایید.

تعرفه های جدید باربری کیهان بار تهران در سال 95

تعرفه و لیست قیمت های جدید باربری و اتوبار کیهان بار تهران در سال 1395 در سایت منتشر شد. براساس لیست قیمت باربری جدید، سقف هزینه باربری و اسباب کشی در سال 95 نسبت به سال پیش کاهش یافته و میزان نوسان قیمت ها نیز کمتر شده است.

برای اطلاع بیشتر از هزینه حمل بار توسط باربری کیهان بار به صفحه نرخ باربری و اسباب کشی مراجعه کنید.

تعرفه های جدید کیهان بار تهران

باربری و اتوبار کیهان بار

باربری کیهان بار | اتوبار کیهان بار

شما عزیزان می توانید از طریق لینک قرار داده شده در زیر به لیست کامل نرخ های باربری را مشاهده نمایید .

لیست کامل نرخ های باربری

شماره تماس باربری و اتوبار کیهان بار : 22921094

حمل و نقل و جاده های پلاستیکی

در سال های اخیر، فناوری به بخش های مختلف زندگی انسان ها نفوذ کرده تا زندگی بهتری را برای آنها رقم بزند. یکی از این موارد را می توان در توسعه و جایگزینی پوشش های پلاستیکی با آسفالت دانست. یک کمپانی هلندی با استفاده از مواد بازیافتی به ساخت پوشش های جاده ای از جنس پلاستیک پرداخته که قابل توجه است. این پروژه «Plastic Road» نام داشته و توسط کمپانی هلندی «VolkerWessels» انجام شده است. این شرکت هلندی در ساخت جاده های بین شهری فعالیت داشته و ادعا می کند، عمر جاده های پلاستیکی ۳ برابر عمر جاده های سنتی و آسفالتی امروزی است. پوشش های پلاستیکی در برابر دماهای مختلف از منفی ۴۰ درجه تا ۱۷۶ درجه فارنهایت از خود مقاومت نشان داده تا عملکرد بهتری داشته باشند. از قابلیت های این پوشش پلاستیکی می توان به تعمیر در مدت زمان کمتر و همینطور مقاومت بیشتر در بازه زمانی طولانی تری را اشاره کرد. این جاده های پلاستیکی سازگار با محیط زیست بوده و از انتشار جهانی دی اکسید کربن یا آلودگی هوا جلوگیری می کنند. سازندگان این پوشش پلاستیکی، فضای تو خالی را برای عبور لوله های مربوط به تاسیسات شهری نیز در نظر گرفته اند. شهر «روتردام» در هلند آمادگی خود را برای استفاده از چنین پوششی در مسیرهای شهری اعلام کرده است. جاده های پلاستیکی همانند تکه های لگو به هم متصل یا جدا می شوند و در صورت بروز هر گونه آسیبی به سادگی قابل تعمیر و تعویض هستند. با استفاده از چنین فناوری هایی می توان به توسعه و بهبود رانندگی و همینطور تعامل بهتر لاستیک خودروها با سطح و پوشش زمین پرداخت.(مهر)

 

 

منبع : اخبار مقالات و صنعت

کاهش 15 درصدی حق بیمه باربری

حق بیمه تولیدی در رشته باربری در سال گذشته 15.25 درصد کاهش یافته است. 
به گزارش ایلنا و به نقل از اداره کل ایمنی و پیشگیری خسارت، صنعت بیمه در ایران با پرداخت 475.6 میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران در سال 1393 نسبت به مدت مشابه با رشد 87.17 درصدی میزان خسارات همراه بوده است.
براساس سالنامه آماری انتشار یافته شرکا های بیمه کشور در رشته باربری با 15.25 درصد کاهش در حق بیمه نامه مواجه شدند.
از طرفی دیگر میزان مبلغ خسارت پرداختی در بیمه نامه های باربری سال گذشته با رشد حدود 90 درصدی بالغ بر 208.5 میلیارد ریال اعلام شده است.
با نگاهی به آمار حق بیمه نامه تولیدی در رشته باربری طی پنج سال گذشته، کاهش میزان تعداد بیمه نامه تولیدی در صنعت بیمه کشور از سال 1390-1389 قابل مشاهده است. با این حال طی سال 1393-1392 این تعداد به رشد متوسطی در حال افزایش است.
از این رو امید است تا با رفع کامل تحریم ها، گشایش بازارهای جهانی و رقابت پذیری صنعت بیمه در ایران پوشش ریسک حمل نقل و باربری افزایش یابد.