باربری و اتوبار شهرک غرب

باربری شهرک غرب

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در شهرک غرب

باربری شهرک غرب | اتوبار شهرک غرب | نرخ باربری

باربری و اتوبار شهرک غرب به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین شهرک غرب می باشد. هدف باربری و اتوبار شهرک غرب ارائه خدمات با کیفیت با قیمت مناسب به مشتریان می باشد.

باربری  و اتوبار شهرک غرب از صفر تا صد کارهای جابجایی را برای شما انجام می دهد و اثاث کشی راحت و مفاوتی را برای شما به ارمغان می آورد. با اعتماد به ما آرامش را به خود و خانوادتان هدیه کنید. باربری و اتوبار شهرک غرب یکی از باربری های معتبر می باشد که توانسته است نام باربری خود را در ذهن شما مردم شریف استان تهران ماندگار نماید.

باربری و اتوبار شهرک غرب دارای کادر کاری ماهر، آموزش دبده و امانت دار می باشد که شما عزیزان را در داشتن یک اسباب کشی راحت کمک می نمایند. 

باربری شهرک غرب به شما توصیه می کند صورتحساب خود را بررسی کنید و از درست بودن موارد زیر در رسید کالای خود اطمینان پیدا کنید:

  1. تعداد موارد حمل شده
  2. خدمات درخواست شده
  3. نوع وسیله نقلیه

در صورت مغایرت هر کدام از موارد بالا با رسید کالا حتما به کارکنان ما اطلاع دهید. باربری و اتوبار شهرک غرب

ایمنی و امنیت یکی از نکات مهم در جابجایی است. ماشین های باربری و اتوبار شهرک غرب فضای مناسبی برای قرار دادن انواع مختلفی از کالاها و بسته بندی ها از جمله موارد چوبی، کارتون، ظروف شکستنی و ... دارند. همچنین فضای قابل حمل برای بارهای سنگین نیز موجود است و برای بارگیری سنگین تجهیزات ویژه ای دارد. باربری و اتوبار شهرک غرب

شماره تماس باربری شهرک غرب : 88544989

باربری و اتوبار شهرک غرب

 

مناطق دیگر تهران:

1-اتوبار زعفرانیه

2-اتوبار دارآباد

3-اتوبار ولنجک

4-اتوبار نیاوران

5-اتوبار قلهک

6-اتوبار چیذر

7-اتوبار دروس

8-اتوبار الهیه

9-اتوبار تجریش

10-اتوبار محمودیه