باربری و اتوبار گیشا|88544989

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در گیشا

باربری گیشا | اتوبار گیشا

باربری و اتوبار گشیا در منطقه گیشا واقع شده که در کوی نصر یا به عبارت معمول تر گیشا که در ابتدا کِیشا بود. باربری کیان بار دفتر باربری و اتوبار گیشا در  غرب تهران واقع در منطقه ۲ تهران است. باربری و اتوبار گیشا برای جلوگیری از وارد آمدن خسارت های مالی به شما عزیزان تمام اثاثیه و بارهای شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری و اتوبار گیشا باربری تک در تهران است.

شماره های تماس دفتر گیشا : 88544989

 باربری و اتوبار کیهان بار 

باربری گیشا | اتوبار گیشا 

آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین گیشا می باشد . باربری گیشا به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین گیشا می باشد .

باربری گیشا دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری و همچنین دارای بیش از 15 سال سابقه کار باربری می باشد . باربری گیشا تمامی کارکنان خود را با استفاده از تجارب خود آموزش میدهد تا در صورت لزوم به ساکنین گیشا در رفع مشکلاتشان کمک نماید .

باربری گیشا تمامی بارها و اثاثیه های مشتریان را در سطح کشور جابجا می نماید و همچنین باربری گیشا بارها را به شهرک های صنعتی نیز بار می زند .  باربری گیشا هزینه باربری را با توجه به نرخ اتحادیه حساب می نماید .

باربری گیشا | اتوبار گیشا

باربری گیشا تمامی بارها و اثاثیه هایی که قصد جابجایی آنها را دارد را به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری گیشا در همه حال به فکر مشتریان عزیز خود می باشد و سعی میکند که شما عزیزان را از ضرر های اجتمالی مالی که ممکن است به شما وارد شود جلوگیری نماید .

باربری گیشا دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد . باربری گیشا دارای بیش از 15 سابل سابقه ی کار باربری می باشد . باربری گیشا هزینه باربری هزینه باربری به مناطق تهران و سایر استان های کشور را با توجه به نرخ اتحادیه حساب می نماید .

باربری گیشا دارای کادری ماهر در زمینه های باربری و اتوبار می باشد .  بسته بندی وسایل منزل کار بسیار حساس و طریفی است ، شما با آرامش کامل می توانید این کار را به کارگران حرفه ای و با تجربه ما بسپارید .


باربری گیشا | اتوبار گیشا 

باربری گیشا آماده سرویس دهی به تمام نقاط تهران می باشد . باربری گیشا  همچنین دارای خاورهای بزرگ و وانت شبانه روزی ، دارای بیمه نامه ، دارای لوازم بسته بندی و سلفن کشی کلیه وسایل،قابلیت جابجایی انوع وسایل و باکارگران با تجربه آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان ساکن گیشا می باشد .

بیمه نامه های باربری گیشا قبل از جابجایی وسایل صورت می گیرید . باربری گیشا بیمه وسایل و بارها را به صورت رایگان به مشتریان ارائه می دهد . 

باربری گیشا با در نظر گرفتن مشغله های کاری که اکثر افراد با آن مواجه هستند دست بکار شده است تا برای رضایت حال مشتریان و بوجود آوردن یک اسباب کشی راحت و بی دغدغه خود باربری اقدام به بسته بندی وسایل منزل و بارهای شما عزیزان بنماید . باربری گیشا برای سالم رساندن وسایل شما عزیزان به مقصد از انواع وسایل لازم رای بسته بندی اثاثیه استفاده می کند . باربری گیشا از سلفون . مجله . فیبر . کارتون های محکم مخصوص باربری .چسب های محکم برای بسته بندی . استفاده می نماید . 

بسته بندی کار بسیار حساس و ظریفی می باشد به همین دلیل این وظیفه را به کارکنان حرفه ای و آموزش دیده خود می سپاریم .

باربری و اتوبار گیشا سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است. برای جابه جایی بارهای اندک و کم خود از وانت تلفنی گیشا استفاده کنید. با این سرویس باربری گیشا می توانید بارهای خود را با صرف هزینه کمتری جابه جا کنید.