باربری و اتوبار کن ٤٤٣٣٧٣٥٨

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در  کن

باربری کن | وانت تلفنی کن | باربری ارزان قیمت 

 باربری و اتوبار کن آماده ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته به ساکنین منطقه کن می باشد. باربری و اتوبار اثاثیه های شما را قبل از بار زدن یه صورت رایگان بیمه می کند.

باربری و اتوبار دارای کارکنانی مجرب و آموزش دیده می باشد. در صورت تمایل شما کارکنان متعهد به کار باربری کن کار بسته بندی لوازم را برای شما انجام می دهند. باربری و اتوبار کن برای بسته بندی از کارتونهای چند لایه و محکم استفاده می کند. 

با اعتماد به باربری و اتوبار کن اثاث کشی راحت و متفاوتی را تجربه کنید. باربری و اتوبار کن سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است. با استفاده از این سرویس باربری و اتوبار کن می توانید بارهای خرده ریز خود را با هزینه های کمتری جابجا کنید. باربری و اتوبار کن

باربری و اتوبار کن تمام هزینه های مربوط به بسته بندی، جابجایی، تخلیه بار و چینش لوازم را براساس نرخ مصوب شده توسط اتحادیه باربری حساب می کند. در تعیین نرخ باربری چندین عامل دخالت دارند که از جمله آنها می توان به مهم ترین موارد اشاره کرد:

  1. نوع وسیله نقلیه
  2. مسافت طی شده از مبدا تا مقصد
  3. سرعت جابجایی ( باربری پیشتاز یا باربری معمولی )

قبل از جابجایی شما باید کامیون مناسبی را اجاره کنید. برای اجاره کامیون باید دو نکته را در نظر داشته باشید. اول حجم بارهایتان را به دقت محاسبه کنید و متناسب با آن کامیون اجاره کنید. نکته دوم درباره شرکت باربری است که برای اثاث کشی انتخاب می کنید. دقت کنید شرکتی را انتخاب کنید که در کنار خدمات با کیفیت هزینه های ارزان ومنصفانه ای داشته باشد. باربری و اتوبار کن در این مورد یهترین انتخاب برای شما است. باربری و اتوبار کن

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران.

شماره های تماس دفتر  کن: ٤٤٣٣٧٣٥٨