باربری دربند| اتوبار دربند| باربری و اتوبار دربند |22923810

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در دربند

 

 ارائه سرویس به تمام نقاط تهران و شهرستان ها ی کشور با کمترین قیمت توافقی و با خدمات متمایز.حمل و نقل کالا به تمام نقاط ایران با بارنامه و بیمه نامه رایگان . عقد قرارداد ارائه خدمات به کلیه شرکت ها ، کارخانجات و سازمان های دولتی و خصوصی در زمینه حمل و نقل. حمل و نقل بار و ارائه خدمات با خاور مسقف ، خاور روباز ، تک چرخ ، جفت(ده چرخ) ، تریلی ، نیسان 

شماره های تماس دفتر باربری و اتوبار در دربند : 22923810

 

باربری و اتوبار کیهان بار

باربری منطقه 1 شعبه دربند

آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین عزیز منطقه دربند می باشد . باربری  دربند به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری به ساکنین منطقه دربند می باشد . باربری دربند با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه باربری و همچنین بیش از 15 سال سابقه کار آماده ارائه خدمات باربری به ساکنین دربند می باشد . باربری دربند همیشه و در همه حال سعی نموده است که از تمام توان خود در ارائه خدمات با دقت و کیفیت بالا استفاده کند . باربری دربند تمامی بار ها و اثاثیه های منازل را به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری  دربند هزینه ی حمل بار به سایر نقاط چه در سطح استان و چه حمل به دیگر استان های کشور را با توجه به نرخ اتحادیه حساب می نماید . نرخ و هزینه ی حمل برخی از وسایل را میتوانید در این لینک مشاهده نمایید .

شماره تماس باربری دربند : 22923810

 

باربری و اتوبار کیهان بار

باربری دربند | اتوبار دربند 

باربری دربند با کادر ماهر و منسجم که در شرکت باربری خود تشکیل داده است ، سعی در ارائه با کیفیت و تضمین شده ی خدمات باربری به مشتریان گرامی را دارد . باربری دربند برای حفظ کالا های شما عزیزان از هرگونه آسیب دیدگی ، به کارکنان خود قبل از جابجایی بار و یا بسته بندی وسایل منزل شما ، آموزش های لازم را به کارکنان می دهد . کادر باربری ، باربری دربند در سریع ترین زمان ممکن خود را برای ارائه خدمات باربری به منزل شما عزیزان می رسانند .