باربری و اتوبار آگاهی 44717664

باربری و اتوبار آگاهی

باربری آگاهی | وانت تلفنی آگاهی | باربری ارزان

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه آگاهی می‌ باشد.

خدمات باربری و اتوبار آگاهی به صورت 24 ساعته و شبانه روزی در هفت روز هفته می باشد. باربری آگاهی لوازم شما را قبل از بار زدن بیمه می نماید.

باربری و اتوبار آگاهی به شما توصیه می کند برای جابه جایی بارهای اندک خود از وانت تلفنی آگاهی استفاده کنید. با استفاده از وانت تلفنی آگاهی می توانید بارهای اندک خود را با صرف هزینه کمتری جابه جا کنید. 

تمام خدمات ارائه شده توسط باربری آگاهی توسط اتحادیه تایید و به رسمیت شناخته شده است. باربری و اتوبار آگاهی هزینه های باربری را با توجه به نرخ مصوبه توسط اتحادیه حساب می کند.

در تعیین نرخ باربری عوامل مختلفی دخالت دارد. از جمله این موارد می توان به نوع وسیله نقلیه، مسافت و سرعت جابجایی اشاره کرد. وسیله نقلیه با توجه به حجم بار مشخص می شود. مسافت طی شده از مبدا تا مقصد با توجه به حمل و نقل درون شهری و برون شهری متفاوت است. و سرعت جابجایی بستگی به نوع باربری دارد. معمولا هزینه باربری پیشتاز بیشتر از باربری معمولی است. باربری و اتوبار آگاهی

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران. حمل بار از تهران به شهرستان

شماره تماس دفتر آگاهی: 44717664

باربری و اتوبار آگاهی