باربری و اتوبار بلوار پروین 44717664

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در بلوار پروین

باربری بلوار پروین | اتوبار بلوار پروین | وانت تلفنی بلوار پروین

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه بلوار پروین می‌ باشد. این باربری به منظور تسهیل کارهای اثاث کشی و جابجایی برای ساکنین منطقه بلوار پروین تاسیس شده است.

اگر نیاز فوری به خدمات باربری دارید با اتوبار بلوار پروین تماس بگیرید. خدمات ما 24 ساعته و آنلاین می باشد. در هر ساعت از شبانه روز که با ما تماس بگیرید کارکنان مجرب ما در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به شما می شوند.

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران .حمل و نقل بار و اثاثیه از تهران به شهرستان . 

باربری و اتوبار بلوار پروین قبل از جابجایی و بار زدن اثاثیه منزل اقدام به بیمه نمودن آن ها به صورت رایگان می نماید . بنابراین نیازی به نگرانی برای شکستگی لوازمتان نیست در صورت خسارت دیدن می توانید هزینه آن را از بیمه پس بگیرید.

باربری و اتوبار بلوار پروین به شما توصیه می کند برای بارهای اندک خود از وانت تلفنی بلوار پروین استفاده کنید. با استفاده از این سرویس باربری و اتوبار بلوار پروین می توانید بارهای خود را با هزینه کمتری جابه جا کنید.

ما همیشه یک راه حل داریم:

آیا لوازم شما شامل کالاهای سنگین  شکننده، کالاهایپزشکی، حساس به دما و یا حیوانات خانگی هستن که نیاز به مراقبت بیشتر دارند؟ نگران نباشید باربری و اتوبار بلوار پروین خدمات باربری و راه حل های مناسبی را برای این مواقع در نظر گرفته است.

شما می توانید در هنگام خرید لوازم جدید منزل برای سالم رساندن اثاثیه ها به درب منزل خود با باربری و اتوبار بلوارپروین تماس بگیرید. باربری و اتوبار بلوار پروین

باربری و اتوبار بلوار پروین به شما توصیه می کند در روزهای نزدیک به جابجایی از خرید مواد غذایی به مقدار زیاد خودداری کنید. در صورتی که مواد غذایی فاسد شدنی داید حتما به کارکنان ما اطلاع دهید تا از جعبه های مخصوص مواد غذایی استفاده کنند. این جعبه ها مانع از فاسد شدن مواد خوراکی می شوند. باربری و اتوبار بلوار پروین

شماره ی تماس دفتر بلوار پروین : 44717664