باربری و اتوبار سراج 44717664

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در سراج

 در باره منطقه سراج:

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده سرویس دهی به تمام نقاط تهران می باشد و همچنین دارای خاورهای بزرگ و وانت شبانه روزی ، دارای بیمه نامه ، دارای لوازم بسته بندی و باکارگران ورزیده آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه سراج می‌ باشد.

نرخ باربری در باربری و اتوبار سراج:

 شاید برای برخی از مشتریان  و کاربرانی که به وب سایت ما مرجعه می کند  این سوال پیش بیاید که نرخ های باربری  و جابجایی و اسباب کشی ما  چقد هزینه می برد . باربری کیهان بار شعبه سراج دارای مجوز از اتحادیه با قیمت های کاملا منصفانه در خدمت شما عزیزان می باشد . هدف مدیریت باربری سراج رضایت شما مشتریان عزیز می باشد و در این راستا  تصمیم  به کاهش نرخ قیمت های خاور – نیسان و ایسوزو نموده است.  فقط کافیست با باربری و اتوبار سراج  تماس حاصل فرمایید و سرویس خود را اعلام نموده و فیمت نهایی  را به شما اعلام می نماییم . 

باربری و اتوبار سراج  با قیمت های زیر نظر اتحادیه استان تهران کار می کند ، باربری سراج با بیش از ۵۰خاور مسقف و ۲۰۰۰نفر پرسنل با خاور های موکت کاری شده مخصوص اسباب کشی در تمامی نقاط تهران برای باربری منازل ، شرکتها و ادارات شما در خدمت شما  عزیزان می باشد .باربری و اتوبار سراج

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران. شماره تماس دفتر سراج:

44717664

اتوبار و باربری سراج