باربری و اتوبار تهران پارس44717664

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در تهران پارس

باربری تهرانپارس | اتوبار تهرانپارس | باربری اینترنتی

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه تهران پارس می‌ باشد . حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران.

باربری تهرانپارس یکی از ده ها شعبه ی باربری و اتوبار کیهان بار می باشد ، که برای ارائه هر چه بهتر خدمات باربری و اتوبار دایر گشته است . باربری و اتوبار تهرانپارس دارای کادر کاری ماهر و آموزش دیده می باشد .

باربری و اتوبار تهرانپارس با ارائه بیمه نامه رایگان در زمان جابه جایی هر گونه خسارات وارده از طرف باربری و اتوبار تهرانپارس را برعهده گرفته و تمامی خسارات را پرداخت می کند.

هدف باربری و اتوبار تهرانپارس به حداقل رساندن خسارات در زمان جابه جایی می باشد.باربری و اتوبار تهرانپارس

کار را به دست کاردان بسپارید .باربری و اتوبار کیهان بار شعبه تهرانپارس 

باربری و اتوبار تهرانپارس تمام هزینه های بسته بندی، جابجایی و چینش لوازم را براساس نرخ مصوب شده توسط اتحادیه باربری حساب می کند. این باربری در روزهای نزدیک به ایام جابجایی اقدام به دادن تخفیف های ویژه ای به مشتریان خود می کند.

باربری و اتوبار تهران پارس از شما می خواهد در روزهای نزدیک به جابجایی از خرید مواد غذایی به مقدار زیاد خودداری کنید. در صورتی که ناگزیر به این کار شدید حتما به کارکنان ما اطلاع دهید تا از جعبه های مخصوص مواد غذایی استفاده کنند. این جعبه ها از فاسد شدن مواد جلوگیری می کنند. باربری و اتوبار تهران پارس

باربری و اتوبار تهرانپارس به شما توصیه می کند برای جابجایی بارهای اندک خود از وانت تالفنی تهرانپارس استفاده کنید. با استفاده از وانت تلفنی تهرانپارس می توانید بارهای کم خود را با صرف هزینه کمتری جابجا کنید. وانت تلفنی تهرانپارس

 

شماره ی تماس باربری و اتوبار تهرانپارس : 44717664

 

اتوبار و باربری تهرانپارس