باربری و اتوبار آزادی|44337358

باربری و اتوبار آزادی

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در آزادی

باربری آزادی | اتوبار آزادی | باربری ارزان قیمت

تمام خانوادهای ایرانی در طول زندگیشان حداقل یکبار با اسباب کشی منزل روبرو می شوند . تمام سعی باربری کیهان بار برنامه ریزی صحیح با حداکثر میزان بازدهی است.

قابل ذکر است تحویل اسباب در داخل منزل جدید یکی از خصوصیات باربری و اتوبار آزادی است . چندین سال تجربه و اعتماد شما همشریان عزیز دلیل بر این ادعای ماست. امید و آرزوی کیهان بار تنها رضایت شماست.

باربری و اتوبار آزادی دارای کادری ماهر و آموزش دیده می باشد ، که سبب راحت انجام شدن کارهای مربوط به اسباب کشی منزل شما عزیزان می شود . 

باربری و اتوبار آزادی دارای انواع وسایل نقلیه باربری از کامیونهای بزرگ تا وانت بار و نیسان بار می باشد. این باربری به حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می دهد برای همین تمام سعی خود را نموده تا از تجهیزاتی استفاده نماید که آلودگی کمتری را ایجاد می کنند.

خدمات ارائه شده باربری آزادی توسط اتحادیه باربری تایید و به رسمیت شناخته شده است. هزینه های باربری در شرکت باربری آزادی منصفانه و مقرون به صرفه است. در تعیین نرخ باربری عوامل مختلفی موثر هستند که از میان آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. نوع وسیله نقلیه
  2. مسافت طی شده از مبدا تا مقصد
  3. سرعت جابجایی

شماره تماس باربری و اتوبار آزادی : 44337358

باربری و اتوبار آزادی

اتوبار و باربری آزادی

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در آزادی

باربری آزادی | اتوبار آزادی | باربری پیشتاز

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده سرویس دهی به تمام نقاط تهران می باشد و همچنین دارای انواع وسایل و ماشین های حمل و نقل، دارای بیمه نامه، دارای لوازم بسته بندی و سلفن کشی کلیه وسایل، قابلیت جابجایی انوع وسایل و باکارگران ورزیده به صورت شبانه روزی آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه آزادی  می‌ باشد.

باربری و اتوبار آزادی به شما پیشنهاد می کند برای جابه جایی بارهای اندک خود از وانت تلفنی آزادی استفاده کنید. با استفاده از وانت تلفنی آزادی می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

باربری و اتوبار آزادی به حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می دهد برای همین تمام سعی خود را نموده تا از تجهیزاتی استفاده نماید که آلودگی کمتری را ایجاد می کنند. وانت تلفنی آزادی

سلیقه و خلاقیت با صنعت درهم آمیختیم. کیهان بار نامی آشنا در صنعت حمل و نقل.

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران.

شماره تماس دفتر آزادی: 44337358