باربری و اتوبار گاندی 44717664

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در گاندی

باربری گاندی | وانت تلفنی گاندی | باربری ارزان

باربری و اتوبار کیهان بار تهران دارای خاورهای بزرگ و وانت شبانه روزی، دارای بیمه نامه، دارای لوازم بسته بندی و باکارگران ورزیده آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه گاندی می‌ باشد.

خدمات باربری و اتوبار گاندی به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته می باشد. این باربری تمام اثاثیه های شما را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید.

دیگر نگران کارهای پیچیده اثاث کشی نباشید باربری و اتوبار گاندی از صفر تا صد جابه جایی را برای شما انجام می دهد. در صورتی تمایل شما کارکنان ما بسته بندی لوازم منزل شما را نیز انجام می دهند. این شرکت برای بسته بندی از کارتونهای چند لایه و مخصوص استفاده می نماید.

در صورتی که مایل هستید کار بسته بندی لوازم را خودتان انجام دهید حتما به موارد زیر دقت کنید تا مانع از وارد شدن آسیب به اثاثیه هایتان شوید:

  1. دقت در انتخاب کارتون محکم و مناسب
  2. استفاده بهینه از فضای کارتون ( بیشتر و یا کمتر از حجم کارتون در آن اثاث قرار ندهید)
  3. استفاده از نوارچسب

باربری و اتوبار گاندی به شما توصیه می کند که حتما صورتحساب خود را چک کنید و از درست بودن موارد زیر در رسید کالای خود مطوئن شوید:

  1. تعداد موارد حمل شده
  2. نوع وسیله نقلیه
  3. خدمات درخواست شده

ایمنی و امنیت یکی از نکات مهم در جابجایی است. ماشین های باربری و اتوبار گاندی فضای مناسبی برای قرار دادن انواع مختلفی از کالاها و بسته بندی ها از جمله موارد چوبی، کارتن، ظروف شکستنی و ... دارند. همچنین فضای قابل حمل برای بارهای سنگین نیز وجود دارد و برای بارگیری این قبیل بارها تجهیزات ویژه ای در نظر گرفته شده است. باربری و اتوبار گاندی

باربری و اتوبار گاندی همراه همیشگی شما

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران. شماره تماس باربری گاندی : 88544989

 

اتوبار و باربری گاندی