باربری و اتوبار فاطمی 44337358

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در فاطمی

باربری فاطمی | اتوبار فاطمی | وانت تلفنی فاطمی

برخی از افراد در طول زندگی خود هیچگاه جابجا نمی شود. بعضی دیگر اما برای یافتن خانه، محیط، شغل و یا آب و هوای بهتر بارها جابجا می شوند. این تغییر محیط و نقل مکان می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد. اما قبل از آن باید برای اثاث کشی آماده شد. از جمله کارهایی که بایدبرای جابجایی انجام داد جمع آوری و بسته بندی لوازم، کمک خواستن از دیگران و اجاره کامیون است. 

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه فاطمی می‌ باشد. باربری فاطمی در تمام ایام هفته حتی روز های تعطیل آمادده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای شما عزیزان ساکن فاطمیه می باشد .

باربری فاطمی دارای کادری ماهر و آموزش دیده، امانت دار، خوش اخلاق می باشد. باربری فاطمی با تجهیزات بروزی که در اختیار دارد آماده حمل بار از تهران به شهرستان و همچنین به سایر نقاط کلان شهر تهران می باشد.

باربری و اتوبار فاطمی به شما توصیه می کند قبل از جابه جایی لوازم الکترونیکی و صوتی-تصویری حتما اتصالات مربوط به آنها را بررسی کنید و در صورت نیاز از آنها عکس بگیرید تا در هنگام نصب مجدد دچار مشکل نشوید.

باربری و اتوبار فاطمی از شما می خواهد در روزهای نزدیک به جابه جایی از خرید مواد غذایی و خوراکی به مقدار زیاد خودداری کنید. در صورتی که ناگزیر به انجام این کار شدید این مسئله را با کارکنان ما در میان بگذارید تا ازکارتونهای مخصوص بسته بندی مواد غذایی استفاده کنند. این بسته ها مانع از فاسد شدن مواد می شوند.

باربری و اتوبار فاطمی سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است. با استفاده از این سرویس باربری و اتوبار فاطمی می توانید بارهای اندک و خرده ریز خود را با صرف هزینه کمتری جابجا کنید. ماشین های باربری و اتوبار فاطمی مسقف و موکت کاری شده می باشند. وانت تلفنی فاطمی

کادر کاری باربری و اتوبار فاطمی متشکل از خانم ها و آقایان باتجربه، آموزش دیده و امانت داری است که در تمام مراحل جابجایی به شما کمک خواهند کرد. شما می توانید با توجه به نیازتان تعداد افرادی را که برای کمک نیاز دارید انتخب کنید. در کارهای جمع آوری و بسته بندی خانم ها نسبت به آقایان مهارت بیشتری دارند همچنین آقایان در کارهای جابجایی و تخلیه بار عملکرد بهتری دارند. باربری و اتوبار فاطمی

باربری و اتوبار فاطمی به شما پیشنهاد می کند صورتحساب خود را حتما بررسی کنید و از درست بودن موارد زیر در رسید کالای خود مطمئن شوید:

  1. تعداد موارد حمل شده
  2. خدمات درخواست شده
  3. نوع وسیله نقلیه

در صورت مغایرت هرکدام از موارد بالا حتما به کارکنان این باربری اطلاع دهید. باربری و اتوبار فاطمی

 

شماره تماس دفتر فاطمی : 44337358

 

اتوبار و باربری فاطمی