باربری و اتوبار ونک 86015348

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در ونک

باربری ونک | اتوبار ونک | وانت تلفنی ونک | باربری ارزان


نقل مکان و رفتن به خانه ای جدید می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد. اما برخی کارها قبل از جابجایی باید صورت گیرد از جمله جمع آوری لوازم، بسته بندی کالاها، اجاره کامیون و کمک خواستن از دیگران. باربری و اتوبار ونک تمام این کارها را برای شما انجام می دهد.

باربری ارزان و سریع، حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران در منطقه ونک.باربری و اتوبار کیهان بار تهران با بیش از 20 سال سابقه در حمل و نقل آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی ساکن در ونک می باشد. این باربری با بهره گرفتن از کادر مجرب و ناوگان حمل و نقل مجهز حمل و نقل ارزان، سریع و مطمئن ، سلامت بار شما را تضمین می کند.

 

باربری و اتوبار ونک قبل از جابجایی اثاثیه آن ها را به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری و اتوبار ونک دارای کادر کاری ماهر ، آموزش دیده و حرفه ای می باشد. 

 

در صورت تمایل شما همشهریان گرامی کارکنان مجرب باربری و اتوبار ونک کار بسته بندی لوازم را برای شما انجام می دهند. یکی از دلایل مهم در سلامت و ایمنی کالاها نوع، جنس و مقاومت کارتون مورد استفاده در بسته بندی است. این باربری برای جلوگیری از آسیب دیدن لوازم شما از کارتونهای 5 لایه و محکم استفاده می نماید. این باربری هیچگاه دقت و ایمنی را فدای سرعت نمی کند.

 

با اعتماد به ما اثاث کشی راحتی را تجربه کنید. باربری و اتوبار ونک همراه همیشگی شما

 

شماره تماس دفتر باربری و اتوبار ونک : 88544989

 

اتوبار و باربری ونک