باربری و اتوبار منطقه 3 تهران 88544989

 

باربری و اتوبار کیهان بار تهران در منطقه سه

درباره منطقه 3 تهران:

 1. اختیاریه (رستم آباد)
 2. پاسداران
 3. جردن
 4. دروس
 5. دولت
 6. دیباجی
 7. سیدخندان
 8. ظفر (دستگردی)
 9. قلهک
 10. میرداماد
 11. ونک

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در منطقه 3 شهر تهران. شماره های تماس منطقه 3:   88544989

 

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در اختیاریه

باربری اختیاریه | اتوبار اختیاریه | باربری تهران به شهرستان

باربری ارزان و سریع، حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران در منطقه اختیاریه. باربری و اتوبار کیهان بار تهران با بیش از 20 سال سابقه در حمل و نقل آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی ساکن در اختیاریه می باشد.

این باربری با بهره گرفتن از کادر مجرب و ناوگان حمل و نقل مجهز حمل و نقل ارزان، سریع و مطمئن بار شمار را تضمین می کند.

تعریف اسباب کشی برای خانم ها: استرس، خستگی شدید، شکستن ظروف مورد علاقه، ازبین رفتن مبلمان جدید، نگرانی همراه با سردرد ، آرزوی پایانی سریع و بدون تکرار ...

اتوبار کیهان بار تعاریف شما خانم های عزیز را از اسباب کشی منزل تغییر خواهد داد ما نگرشی جدید و قابل اعتماد را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.   یک بار امتحان کنید برتری نشان دهنده تفاوت است. با کیهان بار تفاوت را احساس کنید.

شماره های تماس دفتر باربری و اتوبار در اختیاریه: 22921094

باربری و اتوبار اختیاریه

باربری کیهان بار بارها و وسایل شما عزیزان را چه برای مسافت های نزدیک و دور به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری کیهان بار هزینه های باربری را با توجه به نرخ اتحادیه باربری حساب می نماید .

باربری کیهان بار انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است و هم اکنون دارای ناوگان مجهز حمل و نقل می باشد.

ماشین های باربری اختیاریه مسقف و موکت کاری شده می باشد. باربری اختیاریه با توجه به حجم بار وسیله نقلیه مورد احتیاجتان را برای شما فراهم می کند.

باربری و اتوبار اختیاریه به شما توصیه می کند که صورتحساب خود را بررسی کنید و از صحیح بودن موارد زیر در سید کالای خود اطمینان حاصل کنید:

 1. تعداد کالای حمل شده
 2. خدمات درخواست شده
 3. نوع وسیله نقلیه

شماره تماس باربری اختیاریه :22921094

 

 

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در دولت

باربری دولت | اتوبار دولت | باربری اینترنتی

شماره تماس دفتر باربری و اتوبار دولت: 22921094

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نیاز فوری به خدمات باربری داشته باشید. باربری دولت به این مسئله آگاه است لذا خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می کند. این باربری با بهره گرفتن از کادر مجرب و ناوگان حمل و نقل مجهز حمل و نقل ارزان، سریع و مطمئن بار شمار را تضمین می کند.

قابل توجه آقایان متاهل : 

آیا از دست گله و شکایت  همسرتان به تنگ آمدید، آیا نگران راضی نگهداشتن او هستید آیا اسباب کشی منزل برای شما یک معضل شده با ما تماس بگیرید . ما راهی برای کم کردن گله و شکایت خانم ها هستیم. برای خود یک روز همراه با آرامش و آسودگی و برای همسر خود یک لبخند رضایت را به ارمغان بیاورید. کیهان بار دلیلی برای آسودگی خیال شماست.

باربری و اتوبار دولت با ارائه بیمه نامه رایگان در زمان جابه جایی هر گونه خسارات وارده از طرف کادر باربری را برعهده می گیرد ئ خسارات را تمام و کمال پرداخت می کند.باربری دولت با داشتن کادر ورزیده و فوق حرفه ایی میزان خسارات را در زمان جابه جایی به صفر می رساند.باربری و اتوبار دولت

باربری و اتوبار دولت همواره به فکر منافع مشتریان خود است. در همین راستا خدمات متنوعی را ارائه داده است که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بسته بندی حرفه ای با کارتونهای محکم و مخصوص، محدود کردن خسارت ها، ارائه بیمه نامه، قیمت های توافقی و به صرفه و............

این باربری تمام سعی خود را نموده تا خسارات ناشی از جابجایی را به حداقل برساند و همچنین در روزهای نزدیک به ایام جابجایی تخفیف های ویژه ای در هزینه های باربری برای مشتریان خود می دهد.

ما همیشه یک راه حل داریم:

آیا لوازم شما شامل کالاهای سنگین و شکننده، کالاهای پزشکی و حساس به دما و یا حیوانات خانگی هستند که نیاز به مراقبت بیشتری دارند؟ نگران نباشید باربری و اتوبار دولت همواره خدمات باربری و راه حل های مناسبی را برای اینگونه شرایط در نظر گرفته است. باربری و اتوبار دولت

تلفیقی از استعداد و تخصص، تلفیقی از دانش و ابتکار همه را در یک کلمه خلاصه کرده ایم کیهان بار .

باربری و اتوبار دولت

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در ولیعصر

 در باره منطقه ولیعصر:

باربری و اتوبار کیهان بار تهران با نرخ اتحادیه با کامیون ها و خاور های بزرگ مخصوص اثاث کشی و موکت کاری شده ، همچنین دارای کادری مجرب و گارگرهای ورزیده و با اخلاق آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه ولیعصر می‌ باشد.حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران.

شماره تماس دفتر ولیعصر :88890412

 

اتوبار و باربری ولیعصر

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در دروس

باربری دروس | وانت تلفنی دروس

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده سرویس دهی به تمام نقاط تهران می باشد و همچنین دارای خاورهای بزرگ و وانت شبانه روزی ، دارای بیمه نامه ، دارای لوازم بسته بندی و باکارگران ورزیده آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه دروس می‌ باشد.

من روئیایی دارم از جنس بیداری

روئیای زیبایی، از آن هر انسانی

اسباب کشی حسابی به دور از هر شکستنی

نه جیغی، نه دادی، نه قرض آنچنانی

باورم نمیشه، توی خونه نشستم روی مبل کناری

شدم راضی، طرفدار حسابی، این کیهان باری

داشتن کادری مجرب و با تجربه و متخصص و با حس مسئولیت پذیری فراوان

از مشخصه های بارز کیهان بار است.

تمامی نرخهای تایید شده از طرف باربری و اتوبار دروس زیر نظر مستقیم اتحادیه تهران می باشد و طبق مصوبه های تایید شده از طرف باربری می باشد.باربری و اتوبار دروس 

باربری و اتوبار دروس سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است. شما عزیزان می توانید برای کرایه وانت بار با وانت تلفنی ما تماس بگیرید . 

ما همیشه یک راه حل داریم:

آیا لوازم شما شامل کالاهایی هستند که نیاز به مراقبت بیشتری دارند مانند کالاهای سنگین و شکننده، کالاهای پزشکی، حساس به دما و یا حیوانات خانگی؟ نگران نباشید باربری و اتوبار دروس همواره خدمات باربری و راه حل های مناسبی را برای هر شرایط در نظر گرفته و ارائه می کند. وانت تلفنی دروس

 

شماره تماس دفتر باربری و اتوبار دروس : 22921094 

باربری و اتوبار دروس

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در دیباجی

باربری دیباجی | اتوبار دیباجی | باربری ارزان قیمت

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه دیباجی می‌ باشد. باربری و اتوبار دیباجی دارای کارگرانی ماهر، آموزش دیده و حرفه ای می باشد. 

باربری و اتوبار دیباجی هزینه باربری را با توجه به نرخ اتحادیه باربری حساب می نماید. در تعیین نرخ باربری چندین عامل دخالت دارد:

 1. نوع سرویس و وسیله نقلیه: باید متناسب با حجم بار و فصل جابجایی انتخاب شود.
 2. مسافت از مبدا تا مقصد: بسته به اینکه حمل و نقل برون شهری است یا برون شهری.
 3. سرعت جابه جایی: با توجه به اینکه می خواهید باربری پیشتاز باشد یا معمولی.

باربری دیباجی اثاث شما را قبل از بار زدن بیمه می نماید. در صورتی که در هنگام جابه جایی متحمل ضرر شوید می توانید خسارت خود را از بیمه پس بگیرید. 

باربری و اتوبار دیباجی خدمات بسته بندی لوازم را برای شما فراهم کرده است. یکی از دلایل مهم در  سلامت کالاها جنس، نوع و مقاومت کارتون مورد استفاده در بسته بندی لوازم است. باربری و اتوبار دیباجی لوازم را با جعبه های مخصوص و 5 لایه بسته بندی می کند. باربری و اتوبار دیباجی

باربری و اتوبار دیباجی به شما توصیه می کند صورتحساب خود را حتما بررسی کنید و از درست بودن موارد زیر در رسید کالای خود اطمینان پیدا کنید:

 1. تعداد موارد حمل شده
 2. خدمات درخواست شده
 3. نوع وسیله نقلیه

شماره تماس دفتر باربری و اتوبار دیباجی : 22923810

اتوبار و باربری دیباجی