باربری و اتوبار مرزداران |44337358

باربری مرزداران |اتوبار مرزداران

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه مرزداران می‌ باشد. تمامی کارکنان باربری مرزداران همیشه و در هر شرایطی سعی می کنند تا اسباب کشی راحتی را برای شما عزیزان فراهم نمایند.

شماره تماس باربری مرزداران : 44337358

 از شما می پرسند ؟

چه چیزی را ؟

سرزمین چهار فصل کجاست ؟ ایران 

شهر پر رنگ و زبان کجاست ؟ تهران 

شما اهل کجای تهران اید ؟ مرزداران 

یاری دهنده تان کیست ؟ شاید جواب شما باربری کیهان بار باشد 

اگر یک بار امتحان کنید 

از شمال تا جنوب ، از شرق تا غرب در هر جای تهران ، من دوستی آشنا خواهم داشت . همراه و هم زبان ، یاری رسان و توانا به یاریش خواهم رفت .

ما اعتماد شما را خواستاریم . کیهان بار

اتوبار و باربری مرزداران

باربری مرزداران

 باربری و اتوبار کیهان بار شعبه مرزداران

باربری مرزداران | باربری مرزداران | وانت تلفنی مرزداران

باربری و اتوبار مرزداران آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای تمامی ساکنین مرزداران می باشد . باربری و اتوبار مرزداران به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری برای ساکنین مرزداران می باشد . باربری و اتوبار مرزداران با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه باربری و همچنین داشتن بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه باربری همواره سعی در ارائه بهترین خدمات برای ساکنین مرزداران داشته است .

 باربری و اتوبار مرزدارن دفتر باربری کیهان در منطقه مرزداران است که جهت حال شما  همشهریان گرامی ساکن در منطقه مرزداران راه اندازی شده است. باربری و اتوبار مرزداران با تجهیزات و کادر حرفه ای که  در اختیر دارد یک باربری بی درد سر را برای شما انجام خواهد داد. باربری و اتوبار مرزداران باربری تک در تهران است. 

باربری و اتوبار مرزداران سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است. باربری مرزداران به شما توصیه می کن برای حمل بار کم از وانت تلفنی مرزداران استفاده کنید. با استفاده از این سرویس وانت تلفنی مرزداران می توانید با هزینه کمتری جابه جا شوید.

سطح تفکرمان را به اندازه انتقادات و پیشنهادات شما گسترده ایم و هر آنچه را که می گویید راهنمای راهمان قرار می دهیم ما شما را دلیل موفقیت خود می دانیم . باربری و اتوبار مرزداران

شماره تماس باربری و اتوبار مرزداران : 44337358


  باربری مرزداران | اتوبار مرزداران  44337358

بلوار مرزداران بلواری است به طول تقریبی ۳٫۵ کیلومتر که در شمال غرب شهر تهران واقع است. این بلوار در ناحیه ۴ از منطقه 2 شهرداری تهران واقع است و بلواری شرقی - غربی است که بزرگراه شیخ فضل الله نوری را به بزرگراه اشرفی اصفهانی متصل می‌کند.

بلوار مرزداران در طول مسیر ۳٫۵ کیلومتری خود به وسیله پل مرزداران از روی بزرگراه یادگار امام عبور می‌کند.این بلوار داری ۲ تقاطع مهم به نام‌های  ابوالفضل و دانش است.

شهرک آزمایش که اداره مرکزی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در آن واقع است نیز در انتهای شرقی این بلوار قرار دارد.

بلوار مرزداران در حدود سال ۱۳۶۷ آسفالت گردید که در آغاز با نام بلوار شکوفه های انقلاب نام گذاری گردید ولی بعد از مدت کمی نام آن به مرزداران تغییر کرد .

باربری مرزداران یکی از شعبه های باربری کیهان بار می باشد . باربری مرزداران از وسایل روز برای حمل و نقل و جابجایی اثاثیه و بارها استفاده می نماید . باربری مرزداران از وسایلی همچون جک پالت برای جابجایی استفاده مینماید. باربری مرزداران دارای کادری ماهر که آموزش های لازم برای کار کردن با انواع وسایل حمل بار و همچنین آموزش هایی در خصوص باربری را به کادر خود میدهد . باربری مرزداران همواراه به این مسئله می اندیشد که چگونه خدمت رسانی به مشتریان را بهبود بخشد . باربری مرزداران تمامی بارها و اثایه های منازل را به صورت رایگان بیمه مینماید . 

شماره تماس باربری مرزداران :44337358

باربری مرزداران | اتوبار مرزداران | باربری ارزان

باربری مرزداران آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین مرزداران می باشد  . باربری مرزداران به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری به ساکنین مرزداران می باشد . باربری مرزداران دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد . باربری مرزداران دارای بیش از 15 سال سابقه ی کاری در زمینه باربری و اتوبار می باشد .

 شماره تماس باربری مرزداران : 44337358

باربری مرزداران به این مسئله آگاه است که تمام خانوادهای ایرانی در طول زندگیشان حداقل یکبار با اسباب کشی منزل روبرو می شوند.باربری مرزدارن این را نیز میداند که امید و داشتن آرزوهای زیبا همیشه موجبات شادی قلب انسان ها را فراهم می کند و سعی انسان ها همیشه در تحقق این آروزها است.                امید و آرزوی کیهان بار تنها رضایت شماست.

باربری مرزداران همیشه و در همه حال به رضایت مشتری خود اندیشیده است . باربری مرزداران با توجه به حجم کاری که بر دوش خانواده ها وجود دارد این امکان را در شرکت باربری خود فراهم نموده است که تمامی اثایه های منازل شما عزیزان را خود بسته بندی نماید .بسته بندی در باربری و اتوبار مرزداران به افراد با تجربه و صبور می سپاریم تا سلامت اثاثیه شما را تضمین نماییم .

 

باربری مرزداران| اتوبار مرزداران 

باربری مرزداران با بهره گرفتن از کادر مجرب و ناوگان حمل و نقل مجهز حمل و نقل ارزان، سریع و مطمئن بار شمار را تضمین می کند. باربری مرزداران باربری ارزان و سریع، حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران در منطقه مرزداران .باربری مرزداران کیفیت کار را تضمین میکند . باربری مرزداران با بهترین قیمت خدمات را ارائه می کند . باربری مرزداران همیشه و در همه حال در خدمت شماست . باربری مرزداران به صورت شبانه روزی بارها را جابجا میکند . باربری مرزداران تمامی بارها و اثایه های منزل شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری مرزداران هزینه های باربری را با توجه به نرخ اتحادیه حساب می نماید . باربری مرزداران همیشه و در همه حال آماده ارائه خدمات باربری . با باربری مرزداران آرامش خیال را برای خود به ارمغان بیاورید .باربری مرزداران جابجایی اثاثیه های شما را به افرادی قوی و با تجربه که توانایی جابجایی اثاثیه های سنگین شما عزیزان را داشته باشند می سپارند . باربری مرزداران اندیشیده است که اگر جابجایی توسط دست امکان پذیر نبود از وسایل مخصوص این کار استفاده نمایند . باربری مرزداران انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است . هدف باربری مرزداران از این کار این است که مشتریان با توجه به نیاز خود خودروی باربری را انتخاب نمایند .

وظایف رانندگان در باربری مرزداران عبارت است از : 

1. چک نمودن بار پس از پیمودن مسافت 50 کیلومتری 

2. باید در جابجایی با توجه به فصل نکات ایمنی مربوطه را رعایت نمود . 

3.در چیدمان باید وسایل سنگین در انتهای ماشین و با ضربه گیر محافظت شود . 

4.در صورتی که ماشین مجبور به توقف ناگهانی شد حتما بار خود را چک نماید . 

باربری مرزداران به شما عزیزان خدمات با کیفیت ارائه می نماید .