باربری و اتوبار سعادت آباد 88544989

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در سعادت آباد 

باربری سعادت آباد | اتوبار سعادت آباد

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه سعادت آباد می‌ باشد.حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران.

باربری سعادت اباد که نزدیک به بلوار اصلی سعادت آباد قرار گرفته از جنوب به بلوار دریا و از شمال به اوین متصل است بابری سعادت اباد ارائه دهنده خدمات باربری با بهترین کیفیت به شما همشهریان گرامی در منطقه سعادت اباد است.قدیمی‌ترین و اصلی‌ترین میدان سعادت آباد میدان کاج است. باربری سعائت اباد همواره با یک تماس اماده ارائه خدمت به شما عزیزان است.

شماره های تماس باربری سعادت آباد : 22899783

باربری سعادت آباد

 باربری و اتوبار کیهان بار

باربری سعادت آباد |اتوبار سعادت آباد

باربری سعادت آباد آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین عزیز سعادت آباد می باشد تا این باربری همواره بتواند آرامش را برای شما عزیزان فراهم نماید . 

باربری سعادت اباد که جهت خدمات باربری و اثاث کشی در منطقه سعادت اباد  راخه اندازی شده است . سعادت آباد و در دامنهٔ کوه با توجه به آب و هوای خوب، مناطق تفریحی و توریستی متعددی وجود دارد که باببری سعادت اباد در هر شرایطی با هر اب و هوای قادر به اسباب کشی و باربری در باربری سعادت اباد است. باربری سعادت اباد اثاث کشی راحت و اسان را برای شما فراهم می کند باربری سعادت اباد فقط با یک تماس در خدمت شماست  22899783. 

باربری سعادت آباد دارای کادر کاری ماهر ، حرفه ای و با تجربه می باشد . 

شماره تماس باربری سعادت آباد : 22899783

باربری و اتوبار کیهان بار

باربری و اتوبار سعادت آباد 

سید ضیا الدین طباطبایی در سال ۱۳۲۷ خورشیدی ده مخروبه و بدون سکنه‌ای که زمین‌های آن ریگزار بوده و اربابی داشته است را خریداری می‌کند. در شروع کار با استخدام آشنایان یزدی و کشاورزان که همه سید بودند این ده را سادات آباد نام گذاری می‌کند که گندم کاری، یونجه کاری و پرورش خرگوش از نوع آنغوره انجام می‌دادند. او از طریق فروش گوشت خرگوش به مغازه‌های چهارراه استامبول و فروش پوست خرگوش و پشم آن برای تولید کلاه و پالتو به  بازرگانان وبه دست آوردن پول از این راه هرچه خرابه بوده را آباد می‌کند و به آب می‌رساند.

همراهی نمودن کارگران و رهبری سید ضیاءالدین طباطبایی به منطقه آبادانی بخشید و با اضافه شدن کارگران غیر سید و تلفظ آسانتر سادات به سعادت تبدیل شد. گندم مزارع سید ضیاءالدین طباطبایی تأمین کنندهٔ غلهٔ بسیاری ازمناطق تهران شد. انواع میوه‌های مرغوب آن زمان از باغ‌های سید ضیاءالدین طباطبایی (در سعادت آباد) تأمین می شد. او به پیشنهاد سر ریدر بولارد سفیرانگلستان درآن زمان به پرورش نوعی خاص ازخرگوش پرداخت و در طول ۱۰ سال به طور مداوم ۱۵ هزار خرگوش در مزارع سعادت آباد پرورش داد.

شماره تماس باربری سعادت آباد : 22899783

باربری و اتوبار سعادت آباد 

جایگاه جغرافیایی و شهری 

سعادت‌آباد از شرق به بزرگراه چمران ، از جنوب به شهرک غرب ، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه دارد. بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت‌آباد می‌گذرد. مناطق کوی فراز و شهرک مخابرات (بهرود) در شمال سعادت‌آباد و در دامنهٔ کوه واقع هستند. خیابانهای سعادت آباد،۲۴ متری،علامه،سرو و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار فرحزادی، از خیابان‌های اصلی سعادت آباد محسوب می‌شوند.

شماره تماس باربری سعادت آباد : 22899783

بلوار اصلی سعادت آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام (اوین) متصل است. میدان کاج بعنوان قدیمی‌ترین و اصلی‌ترین میدان سعادت آباد در میانهٔ این بلوار واقع است. توسعهٔ  سعادت آباد بعد از انقلاب پنجاه و هفت خورشیدی و جنگ تحمیلی آغاز شد و در واقع از ابتدای دههٔ هفتاد خورشیدی و افزایش جمعیت مهاجر تهران شدت گرفت. این توسعه از بلوار اصلی سعادت آباد آغاز شد و در جهت غرب به سمت دره فرحزاد و در جهت شرق به سمت دره اوین ادامه پیدا کرد. بطوری که در حال حاضر تقریباً زمین خالی و بی استفاده در سعادت آباد وجود ندارد و توسعهٔ عمودی این محله شدت گرفته است و بر تعداد طبقات ساختمانها افزوده می‌شود.

بلوار اصلی سعادت آباد در امتداد شمال-جنوب می‌باشد، خیابان ۲۴ متری سعادت آباد و علامه در شرق بلوار اصلی سعادت آباد و موازی با آن و بلوار پاکنژاد و فرحزادی در غرب بلوار اصلی و موازی با آن واقع شده‌اند. خیابان اصلی شرقی - غربی سعادت آباد بلوار سرو می‌باشد و بلوار دریا موازی با بلوار سرو در ضلع جنوبی سعادت آباد است و مرز سعادت آباد و شهرک غرب به حساب می‌آید.

خیابان ۲۴ متری از شمال به بزرگراه یادگار امام (اوین) و از جنوب به میدان فرهنگ ختم می‌شود. این خیابان به طور کامل مسکونی بوده و برخلاف اکثر خیابانهای اصلی سعادت آباد، فاقد هرگونه مرکز خرید یا تجاری است و به همین دلیل نسبت به سایر خیابانهای سعادت آباد از یک آرامش نسبی برخوردار است. ادامه خیابان ۲۴ متری به سمت جنوب، پس از عبور از میدان فرهنگ، بلوار فرهنگ نام دارد که شرکتهای تجاری بزرگ و معتبری در ابتدای آن قرار دارند.

در شمال سعادت آباد و در دامنهٔ کوه با توجه به آب و هوای خوب، مناطق تفریحی و توریستی متعددی وجود دارد یا در دست احداث است. منطقه تفریحی و توریستی درکه (اوین درکه) یکی از مناطق تفریحی سابقه دار و قدیمی تهران است که در شمال شرقی سعادت آباد (اما نه متصل به آن) واقع شده‌است. در شمال غربی سعادت آباد هم منطقه تفریحی فرحزاد قرار دارد که از مناطق تفریحی قدیمی تهران است. همچنین در شمال سعادت آباد و در منتهی‌الیه شمال شهرک مخابرات، پارک بوستان کوهستان که شامل جاذبه‌های متعدد گردشگری و تفریحی خواهد بود، در حال احداث است.

هتل اسپیناس پالاس، بزرگترین و مدرن ترین هتل پنج ستاره ایران در شمال سعادت آباد و در ضلع شمالی میدان بهرود واقع شده است . باربری سعادت آباد آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین سعادت آباد می باشد . باربری سعادت آباد به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات به ساکنین سعادت آباد می باشد . باربری سعادت آباد تمامی بارها و اثاثیه منازل را به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری سعادت آباد به فکر مشتریان است تا بتوانند در صورت آسیب دیدن مشتریان خسارت خود را از بیمه باز پس بگیرند.

شماره تماس باربری سعادت آباد22899783

باربری سعادت آباد| اتوبار سعادت آباد

آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین سعادت آباد می باشد . باربری سعادت آباد به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین عزیز سعادت آباد می باشد . باربری سعادت آباد با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد . باربری سعادت آباد دارای بیش از 15 سال سابقه ی کار در زمینه باربری و اتوبار می باشد . باربری سعادت آباد تمامی بار ها را به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری سعادت آباد هزینه باربری را با توجه به نر خ اتحادیه حساب می نماید . 

باربری سعادت آباد دارای بروز ترین وسایل حمل و نقل بار و اثاثیه می باشد که سبب راحتی اسباب کشی می گردد . باربری سعادت اباد دارای کامیون ها و انواع وسایل نقلیه باربری دارای معاینه فنی و جدیدترین نوع از آن وسیله حمل بار می باشد . باربری سعادت آباد دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد . باربری سعادت آباد دارای بیش از 15 سال سابقه ی کار در زمینه باربری و اتوبار می باشد . باربری سعادت اباد آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین سعادت آباد به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته امکان پذیر است . باربری سعادت آباد به تمام قوانین اتحادیه باربری پایبند است .

باربری سعادت آباد | اتوبار سعادت آباد 

 

شماره تماس باربری سعادت آباد : 22899783

چیزی که باربری و اتوبار سعادت آباد را از سایر باربری ها جدا می کند ارائه به موقه خدمات به همشهریان ساکن منطقه سعادت آباد می باشد.باربری و اتوبار سعادت آباد

خدمات باربری و اتوبار سعادت آباد:

  • حمل و نقل و باربری به تمام نقاط تهران و ایران
  • انجام اثاث کشی و اسباب کشی (با کارگران حرفه ایی)
  • ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته
  • بیمه نمودن کالا و وسایل منزل شما
  • بسته بندی کالا و اثاثیه به روش (استرچ رپ)

تمامی خدمات نام برده زیر نظر مستقیم کارشناسان زبده باربری و اتوبار کیهان بار آنجام می شود.باربری و اتوبار سعادت آباد