باربری و اتوبار صادقيه 44337358

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران درصادقيه

شماره تماس باربری صادقیه :  86015348

باربری صادقيه | اتوبار صادقیه 

باربری صادقیه با توجه به سابقه و تجربه فراوان در زمینه باربری و اسباب کشی بهترین ابزار و تجهیزات تهیه و با توجه به این ابزار از خسارت دیدن وسایل مشتری خودداری می کند. حمل بار از تهران به شهرستان توسط باربری و اتوبار صادقیه .

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران.

باریری صادقیه همواره اماده ارائه خدمت به شما عزیزان ساکن در ناحیه صادقیه تهران می باشد. باربری صادقیه|باربری صادقیه بهترین باربری در کل تهران با بهترین تجهیزات می باشد.

 باربری و اتوبار صادقیه

باربری صادقیه به دلیل برخورداری از کامیون های بروز و موکت کاری شده سعی دارد تا حد توان باربری و اثاث کشی شما همشهریان گرامی را به صورتی انجام دهد که هیچ خسارتی به اثاث شما وارد نشود. بهترین باربری در تهران باربری صادقیه دفتر باربری کیهان بار در صادقیه است. 

 باربری صادقیه در منطقه صادقیه صادقیه دایر شده است  جالب است بدانید آریاشهر که پس از انقلاب اسلامی به صادقیه تغییر نام پیدا کرد  باربری صادقیه در واقع منطقه‌ای بزرگ است باربری صادقیه که صادقیه شمالی و بلوار فردوس و آریاشهر و متروی صادقیه و مناطقی دیگر را شامل می‌شود.

باربری صادقیه یکی از بهترین باربری های موجود تهران است. این باربری با توجه به داشتن کامیون های موکت داری شده و رانندگان مهر و زبده اماده ارائه خدمات باربری در صادقیه است. باربری صادقیه با سوری های ویزه حمل بار اماده خدمات باربری در تهران است.

 شماره تماس باربری صادقیه 86015348

مناطق دیگر تهران:

1-اتوبار زعفرانیه

2-اتوبار دارآباد

3-اتوبار ولنجک

4-اتوبار نیاوران

5-اتوبار قلهک

6-اتوبار چیذر

7-اتوبار دروس

8-اتوبار الهیه

9-اتوبار تجریش

10-اتوبار محمودیه

باربری صادقیه |اتوبار صادقیه

باربری صادقیه آماده است تا با تمام توان خود شما عزیزان را در داشتن یک اسباب کشی راحت کمک نماید تا شما عزیزان ساکن صادقیه از اسباب کشی خود یک خاطره شیرین را در ذهن داشته باشید . باربری صادقیه به صورت شبانه روزی و در تام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری برای شما عزیزان ساکن صادقیه می باشد .

باربری صادقیه| اتوبار صادقیه

صادقیه محلّه‌ای در غرب تهران است. پیس از انقلاب ایران(1357) نام این محله آریاشهر بوده است. اکنون دربردارنده محله‌های از جملهصادقیهٔ شمالی، صادقیه، بلوار فردوس است.بخشی از صادقیه در منطقه 2 شهرداری تهران و بخش‌های دیگر آن نیز در منطقه 5 شهرداری تهران جای گرفته است. بزرگراه اشرفی اصفهانی مرز میان این دو منطقه می‌باشد که از فلکه دوم آریا شهر آغاز می‌شود به سمت شمال ادامه دارد.

باربری صادقیه | اتوبار صادقیه

صادقیه یا آریاشهر دارای دو میدان است که به نام‌های فلکه اوّل و دوم خوانده می‌شوند. در هر دو فلکه صادقیه تعداد زیادی شعب بانکی نیز وجود دارد. صادقیه از شمال به باغ فیض (پونک)، از جنوب به میدان آزادی، از شرق به برق آلستوم و از غرب به پل علامه جعفری (میدان نور پیشین) و شهر زیبا منتهی می‌شود. باغ‌های طرشت نیز از اراضی صادقیه به شمار می‌آیند.

شماره تماس باربری صادقیه | 86015348
باربری صادقیه | اتوبار صادقیه 

باربری صادقیه دارای کادری ماهر در زمینه باربری و اتوبار می باشد . باربری صادقیه کادر خود را با توجه به تجربیات و علم روز دنیا در رابطه با کار باربری و ارتباط با مشتری آموزش میدهد . باربری صادقیه دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری و همچنین دارای بیش از 15 سال سابقه ی کار می باشد . باربری صادقیه آماده است ارائه خدمات باربری و اتوبار به ساکنین صادقیه می باشد . 

باربری صادقیه | اتوبار صادقیه      آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین صادقیه

آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین صادقیه می باشد . باربری صادقیه به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربی و اتوبار برای ساکنین صادقیه می باشد .باربری صادقیه سعی میکند تا در تمامی شرایط قوانین باربری را رعایت نماید . باربری صادقیه قوانین باربری از جمله بیمه نمودن تمامی وسایل , حساب کردن هزینه باربری با توجه به نرخ باربری . باربری صادقیه با توجه به تلاشی که در جلب رضایت مشتریان داشته است همواره سعی نموده است تا تمامی قوانین باربری را رعایت نماید . باربری صادقیه با رعایت تمامی قوانین و داشتن اخلاق اسلامی توانسته است نامی نیک از خود بر جا بگذارد .

باربری صادقیه | اتوبار صادقیه 

باربری صادقیه حمل تخصصی یخچالهای بزرگ , حمل وسایل اداری و کالای تجاری , حمل لوازم ظریف و حساس ، شیشه میز نهارخوری , حمل گاوصندوق ، پیانو ، اجسام سنگین  , جابجائی در داخل طبقات را در مجموعه کاری خود قرار داده است . باربری صادقیه ارسال کارگر بدون ماشین , بارگیری و تخلیه توسط کارگر بدون ارسال ماشین , حمل و نقل خود را به کادر حرفه ای ما بسپارید .

باربری صادقیه | اتوبار صادقیه 

باربری صادقیه هزینه اثاث کشی بر اساس نوع وسیله را مشخص نموده است . باربری صادقیه نرخ باربری برای مناطق مختلف تهران را با توجه به نرخ اتحادیه تعیین نموده است  . 

 باربری صادقیه برای کمک به عزیزانی که تجربه ی لازم جهت بسته بندی و نحوهی جابجایی وسایل را ندارند تدبیری اندیشیده است . باربری صادقیه تجارب خود را در لینک توصیه های زمان اسباب کشی قرار داده است تا شما عزیزان به کمک آن مطالب اثاثیه های خود را به نحو صحیح بسته بندی نمایید . باربری صادقیه در صورتی که شما زمان لازم برای بسته بندی لوازم منزل را ندارید برای شما کارهای مربوط به بسته بندی را انجام میدهد . باربری صادقیه بسته بندی را با دقت بسیار و با استفاده از کارتون های محکم . روزنامه . فیبر . و ... انجام میدهد . 

 

 

باربری صادقیه | اتوبار صادقیه 

بسته بندی در باربری و اتوبار صادقیه:

شرکت باربری و اتوبار صادقیه با ارائه ی انواع کارتن اسباب کشی به شما در انجام اسباب کشی هایتان کمک میکند . نوع ، جنس و مقاومت کارتن در اسباب کشی بعنوان یکی از ارکان مهم در بسته بندی و سلامت اجناس بشمار میرود . یکی از ارکان بی مخاطره بودن هر اسباب کشی ، بسته بندی محکم و امن هر وسیله است . مهم است بدانیم که استفاده از کارتن اسباب کشی مقاوم و مناسب به شما در کاهش آشفتگیهایتان هنگام باز کردن و چیدمان وسایل بعد از هر اسباب کشی کمک میکند .دو روز قبل از اثاث کشی حتما با باربری کیان بار تماس گرفته علاوه بر رزرو کردن سرویس مورد نظر برای کارشناسان تعین کنید که می خواهید بسته بندی را خودتان انجام دهید یا به باربری و اتوبار صادقیه بسپارید ،

باربری صادقیه از اول تا پایان کار اثاث کشی همراه همیشگی شما عزیزان است.باربری و اتوبار صادقیه