باربری و اتوبار ستارخان 88544989

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در ستارخان

باربری ستارخان | باربری ارزان

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن و بصورت تضمینی به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه ستارخان می‌ باشد. حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران.باربری و اتوبار ستارخان تمام بارها و اثاثیه را به صورت رایگان بیمه می نماید . 

شماره های تماس باربری و اتوبار ستارخان : 88544989

اتوبار و باربری ستارخان

درباره منطقه ستارخان تهران

خیابان ستارخان

خیابان ستارخان (نام پیشین: خیابان تاج) یکی از مهمترین خیابان‌های شهر تهران است که تماماً در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. این خیابان به پاس کوشش‌ها و مجاهدت‌های ستارخان یکی از سرداران جنبش مشروطه ایران به نام او نامگذاری شده است.

باربری و اتوبار ستارخان

این خیابان که پیش از انقلاب اسلامی ایران خیابان تاج نام داشت، از میدان دوم صادقیه (آریاشهر) آغاز شده و پس از گذر از میدان اول صادقیه به تقاطع خیابان خسرو می‌رسد. پس از آن خیابان دو طرفه شده و از زیر پل‌های بزرگراه یادگار امام و پل ستارخان عبور می‌کند تا به سه راه تهران ویلا برسد. پس از آن خیابان باقرخان از آن منشعب می‌شود تا در میدان توحید که در گذشته میدان کندی نام داشت به انتهای خود می‌رسد.

ساختمان‌های سه‌گانه مجتمع ستارخان در خیابان ستارخان - باربری و اتوبار کیهان بار در منطقه ستارخان

پل ستارخان

 پل ستارخان پلی است در شهر تهران. روی تقاطع خیابان همایون‌پور، خیابان ستارخان و خیابان تهران‌ویلا قرار دارد و دسترسی به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری را امکان‌پذیر می‌سازد. اﯾﻦ ﭘل ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۱۳۵۳ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. نام قدیمی این پل پل تاج بوده است.

 پل ستارخان - باربری و اتوبار کیهان بار در منطقه ستارخان تهران

باربری و اتوبار کیهان بار

باربری منطقه 2 شعبه ستارخان

آماده ارائه خدمات به همشهریان ستارخان می باشد . باربری به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری به همشهریان ساکن ستارخان می باشد .

باربری کیهان بار , شعبه ستارخان دارای مجوز رسمی از اتحادیه می باشد و بیش از 15 سال سابقه در زمینه باربری و اتوبار دارد . باربری کیهان بار همواره سعی نموده است که نظر مثبت مشتریان را نسبت به شرکت باربری خود حفظ نماید , به همین دلیل از 15 سال تجربه خود برای بهبود ارائه خدمات باربری در منطقه ستارخان استفاده می نماید .

باربری ستارخان سعی در ایجاد کادری امانت دار , صبور در زمینه اسباب کشی , و همچمنین رانندگانی ماهر برای مناطق مختلف که با جاده های کشور جهت حمل بار به استان های دیگر آشنا باشند .

شماره تماس باربری: 88544989

                

                                                      

باربری ستارخان در نطر دارد با استفاده از کادری پیشرفته و امکانات جدید بهترین خدمات را با نرخ مناسب به همشهریانگرامی ارائه دهد.

باربری ستارخان به شما مشتری گرامی اطمینان میدهد که یک باربری و اسباب کشی بی درد سر و ایمن را با باربری کیهان بار دفتر باربری ستارخان تجربه خواهید کرد.

باربری ستارخان ارائه دهنده ی خدمات باربری و بسته بندی وسایل منزل . 

باربری ستارخان سریع ، دقیق و شرکت باربری حرفه ای می باشد . 

 باربری کیهان بار | اتوبار کیهان بار

باربری ستارخان | اتوبار ستارخان 

باربری ستارخان آماده است تا تمامی خدمات مرتبط با باربری و اتوبار را به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری برای ساکنین ستارخان می باشد .

باربری ستارخان  بسته بندی وسایل منزل قبل از باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است . حال می خواهم به مواردی که برای باربری ستارخان دارای اهمیت است بپردازم . باربری ستارخان همیشه به کادر کاری خود توصیه های زیر را در هنگام بسته بندی وسایل به کارکنان خود می دهد . از جمله کارها می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

1. قوانین چیدمان درون جعبه را رعایت کنید  2.گذاشتن خورده ریز ها در داخل دراور 3.درست چسب زدن کارتن ها 4. درست انتخاب کردن جعبه ها 5. جداگانه بسته بندی کرد وسایل گران قیمت  و 5. حمل و نقل گل و گیاه 6. پایه مبل و اتصالات وسایل را جئاگانه بسته بندی نمایید . 

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه نماییم انتخاب وسیله نقلیه ایست که می خواهیم با آن اثاثیه منزل را جابجا نماییم . باربری ستارخان برای رفاه حال شما و البته بسته به نظر شما بزرگواران نوع وسیله باربری انتخاب می شود ، ولی باید این نکته را در نظر گرفت که باید حجم اثاثیه و بار ، با وسیله مورد نظر همخوانی داشته باشد ، تا دچار مشکل نشوید .

باربری ستارخان همیشه به آرامش خیال شما عزیزان می اندیشد .باربری ستارخان با توجه به فصلی که در آن قرار داریم وسبله های باربری را سرپوشیده می نماید . باربری ستارخان دارای وسیله های نقلیه باربری است که به صورت اتاقک می باشند ، برای فصل پاییز و زمستان است . تمام ماشین های حمل بار باربری ستارخان دارای کارت معاینه فنی می باشند . 

از آنجایی که باربری و اتوبار ستارخان به حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می دهد لذا همواره تمام تلاش خود را می کند تا از ماشین هایی استفاده کند که آلودگی کمتری را ایجاد می کنند. باربری و اتوبار ستارخان نامی آشنا در عرصه باربری