باربری و اتوبار منطقه 2 تهران 88544989

باربری و اتوبار مرزداران

باربری مرزداران |اتوبار مرزداران

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه مرزداران می‌ باشد. تمامی کارکنان باربری مرزداران همیشه و در هر شرایطی سعی می کنند تا اسباب کشی راحتی را برای شما عزیزان فراهم نمایند.

شماره تماس باربری مرزداران : 44337358

 از شما می پرسند ؟

چه چیزی را ؟

سرزمین چهار فصل کجاست ؟ ایران 

شهر پر رنگ و زبان کجاست ؟ تهران 

شما اهل کجای تهران اید ؟ مرزداران 

یاری دهنده تان کیست ؟ شاید جواب شما باربری کیهان بار باشد 

اگر یک بار امتحان کنید 

از شمال تا جنوب ، از شرق تا غرب در هر جای تهران ، من دوستی آشنا خواهم داشت . همراه و هم زبان ، یاری رسان و توانا به یاریش خواهم رفت .

ما اعتماد شما را خواستاریم . کیهان بار

اتوبار و باربری مرزداران

باربری مرزداران

 باربری و اتوبار کیهان بار شعبه مرزداران

باربری مرزداران | باربری مرزداران | وانت تلفنی مرزداران

باربری و اتوبار مرزداران آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای تمامی ساکنین مرزداران می باشد . باربری و اتوبار مرزداران به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری برای ساکنین مرزداران می باشد . باربری و اتوبار مرزداران با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه باربری و همچنین داشتن بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه باربری همواره سعی در ارائه بهترین خدمات برای ساکنین مرزداران داشته است .

 باربری و اتوبار مرزدارن دفتر باربری کیهان در منطقه مرزداران است که جهت حال شما  همشهریان گرامی ساکن در منطقه مرزداران راه اندازی شده است. باربری و اتوبار مرزداران با تجهیزات و کادر حرفه ای که  در اختیر دارد یک باربری بی درد سر را برای شما انجام خواهد داد. باربری و اتوبار مرزداران باربری تک در تهران است. 

باربری و اتوبار مرزداران سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است. باربری مرزداران به شما توصیه می کن برای حمل بار کم از وانت تلفنی مرزداران استفاده کنید. با استفاده از این سرویس وانت تلفنی مرزداران می توانید با هزینه کمتری جابه جا شوید.

سطح تفکرمان را به اندازه انتقادات و پیشنهادات شما گسترده ایم و هر آنچه را که می گویید راهنمای راهمان قرار می دهیم ما شما را دلیل موفقیت خود می دانیم . باربری و اتوبار مرزداران

شماره تماس باربری و اتوبار مرزداران : 44337358


  باربری مرزداران | اتوبار مرزداران  44337358

بلوار مرزداران بلواری است به طول تقریبی ۳٫۵ کیلومتر که در شمال غرب شهر تهران واقع است. این بلوار در ناحیه ۴ از منطقه 2 شهرداری تهران واقع است و بلواری شرقی - غربی است که بزرگراه شیخ فضل الله نوری را به بزرگراه اشرفی اصفهانی متصل می‌کند.

بلوار مرزداران در طول مسیر ۳٫۵ کیلومتری خود به وسیله پل مرزداران از روی بزرگراه یادگار امام عبور می‌کند.این بلوار داری ۲ تقاطع مهم به نام‌های  ابوالفضل و دانش است.

شهرک آزمایش که اداره مرکزی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در آن واقع است نیز در انتهای شرقی این بلوار قرار دارد.

بلوار مرزداران در حدود سال ۱۳۶۷ آسفالت گردید که در آغاز با نام بلوار شکوفه های انقلاب نام گذاری گردید ولی بعد از مدت کمی نام آن به مرزداران تغییر کرد .

باربری مرزداران یکی از شعبه های باربری کیهان بار می باشد . باربری مرزداران از وسایل روز برای حمل و نقل و جابجایی اثاثیه و بارها استفاده می نماید . باربری مرزداران از وسایلی همچون جک پالت برای جابجایی استفاده مینماید. باربری مرزداران دارای کادری ماهر که آموزش های لازم برای کار کردن با انواع وسایل حمل بار و همچنین آموزش هایی در خصوص باربری را به کادر خود میدهد . باربری مرزداران همواراه به این مسئله می اندیشد که چگونه خدمت رسانی به مشتریان را بهبود بخشد . باربری مرزداران تمامی بارها و اثایه های منازل را به صورت رایگان بیمه مینماید . 

شماره تماس باربری مرزداران :44337358

باربری مرزداران | اتوبار مرزداران | باربری ارزان

باربری مرزداران آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین مرزداران می باشد  . باربری مرزداران به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری به ساکنین مرزداران می باشد . باربری مرزداران دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد . باربری مرزداران دارای بیش از 15 سال سابقه ی کاری در زمینه باربری و اتوبار می باشد .

 شماره تماس باربری مرزداران : 44337358

باربری مرزداران به این مسئله آگاه است که تمام خانوادهای ایرانی در طول زندگیشان حداقل یکبار با اسباب کشی منزل روبرو می شوند.باربری مرزدارن این را نیز میداند که امید و داشتن آرزوهای زیبا همیشه موجبات شادی قلب انسان ها را فراهم می کند و سعی انسان ها همیشه در تحقق این آروزها است.                امید و آرزوی کیهان بار تنها رضایت شماست.

باربری مرزداران همیشه و در همه حال به رضایت مشتری خود اندیشیده است . باربری مرزداران با توجه به حجم کاری که بر دوش خانواده ها وجود دارد این امکان را در شرکت باربری خود فراهم نموده است که تمامی اثایه های منازل شما عزیزان را خود بسته بندی نماید .بسته بندی در باربری و اتوبار مرزداران به افراد با تجربه و صبور می سپاریم تا سلامت اثاثیه شما را تضمین نماییم .

 

باربری مرزداران| اتوبار مرزداران 

باربری مرزداران با بهره گرفتن از کادر مجرب و ناوگان حمل و نقل مجهز حمل و نقل ارزان، سریع و مطمئن بار شمار را تضمین می کند. باربری مرزداران باربری ارزان و سریع، حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران در منطقه مرزداران .باربری مرزداران کیفیت کار را تضمین میکند . باربری مرزداران با بهترین قیمت خدمات را ارائه می کند . باربری مرزداران همیشه و در همه حال در خدمت شماست . باربری مرزداران به صورت شبانه روزی بارها را جابجا میکند . باربری مرزداران تمامی بارها و اثایه های منزل شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری مرزداران هزینه های باربری را با توجه به نرخ اتحادیه حساب می نماید . باربری مرزداران همیشه و در همه حال آماده ارائه خدمات باربری . با باربری مرزداران آرامش خیال را برای خود به ارمغان بیاورید .باربری مرزداران جابجایی اثاثیه های شما را به افرادی قوی و با تجربه که توانایی جابجایی اثاثیه های سنگین شما عزیزان را داشته باشند می سپارند . باربری مرزداران اندیشیده است که اگر جابجایی توسط دست امکان پذیر نبود از وسایل مخصوص این کار استفاده نمایند . باربری مرزداران انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است . هدف باربری مرزداران از این کار این است که مشتریان با توجه به نیاز خود خودروی باربری را انتخاب نمایند .

وظایف رانندگان در باربری مرزداران عبارت است از : 

1. چک نمودن بار پس از پیمودن مسافت 50 کیلومتری 

2. باید در جابجایی با توجه به فصل نکات ایمنی مربوطه را رعایت نمود . 

3.در چیدمان باید وسایل سنگین در انتهای ماشین و با ضربه گیر محافظت شود . 

4.در صورتی که ماشین مجبور به توقف ناگهانی شد حتما بار خود را چک نماید . 

باربری مرزداران به شما عزیزان خدمات با کیفیت ارائه می نماید . 

باربری و اتوبار باربری برق الستوم

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در برق الستوم

باربری برق آلستوم | وانت تلفنی برق آلستوم | نرخ باربری

باربری و اتوبار کیهان بار تهران با ماشینها و وسایل حمل و نقل مناسب همراه با کارگران ورزیده آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در هر ساعت از شبانه روز در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه برق الستوم می‌ باشد.

قبل از جابجایی برخی کارها از قبیل جمع آوری و بسته بندی کالا، اجاره کامیون و.....برای انجام دادن وجود دراد که اگر به درستی انجام شود جابجایی بهتری را تجربه خواهید کرد. برای صرفه جویی در زمان و هزینه و داشتن اثاث کشی بدون دغدغه قطعا باربری و اتوبار برق آلستوم بهترین انتخاب است. باربری و اتوبار برق آلستوم

باربری و اتوبار برق آلستوم با تجهیزات بروزی که در اختیار دارد آماده حمل بار از تهران به شهرستان در کوتاه ترین زمان و پایین ترین قیمت می باشد.

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران. حمل بار با استفاده از ناوگان مجهز باربری و اتوبار کیهان بار انجام می شود. 

باربری و اتوبار برق آلستوم همواره به فکر منافع مشتریان بوده و تمام تلاش خود را در جهت کاهش هزینه های باربری و محدود کردن خسارت های احتمالی در هنگام جابه جایی است.

شما برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به اثاثیه هایتان به بیمه باربری نیاز دارید. باربری و اتوبار برق آلستوم بارهای شما را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید. شما می توانید مطمئن شوید که در صورت آسیب دیدن لوازمتان می توانید هزینه ها را از بیمه پس بگیرید. باربری و اتوبار برق آلستوم

شماره تماس باربری و اتوبار برق الستوم: 88544989  

 

باربری و اتوبار شهرآرا (پاتریس)

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در شهرآرا (پاتریس)

باربری و اتوبار کیهان بار تهران با ماشینها و وسایل حمل و نقل مناسب همراه با کارگران ورزیده آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در هر

ساعت از شبانه روز در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه شهرآرا (پاتریس) می‌ باشد.

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران. شماره تماس دفتر شهرآرا (پاتریس):

88544989


 

باربری و اتوبار همایونشهر

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در همایونشهر

 باربری همایونشهر | اتوبار همایونشهر | باربری تهران به شهرستان

باربری و اتوبار کیهان بار تهران با با رانندگانی مسئولیت پذیر و کارگرانی مجرب و متعهد در خدمت تمامی شهروندان تهرانی در زمینه حمل بار، اثاثیه منزل و مبلمان و... می باشد و آماده ارائه هرگونه خدمات باربری به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه همایونشهر می‌ باشد.

خدمات باربری و اتوبار همایونشهر به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل می باشد. شما همشهریان گرامی ساکن منطقه همایونشهر می توانید در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به خدمات باربری داشتید با ما تماس بگیرید.

باربری و اتوبار همایونشهر به شما توصیه می کند قبل از جابجایی حتما حجم بار را به دقت محاسبه کنید و کامیون مناسب با حجم بار را کرایه کنید. برای اجاره کامیون شرکت باربری را انتخاب کنید که در کنار مشتری مداری و کیفیت خدمات بالا هزینه های پایین و مقرون به صرفه ای داشته باشد. باربری و اتوبار همایونشهر

باربری همایونشهر بارها و اثاثیه ها را به صورت رایگان بیمه می نماید. در صورت بروز هر گونه مشکلی می توانید خسارت خود را از بیمه پس بگیرید. وانت تلفنی همایونشهر

آیا شما بسته و یا باری دارید که باید به سرعت حمل و جابجا شود؟ شما می توانید از باربری پیشتاز ما استفاده کنید. باربری پیشتاز در کوتاه ترین زمان ممکن بارهای شما را به مقصد مورد نظر می رساند. باربری و اتوبار همایونشهر

شماره تماس دفتر همایونشهر: 88544989

اتوبار و باربری همایونشهر

باربری و اتوبار شهرک غرب

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در شهرک غرب

باربری شهرک غرب | باربری تهران به شهرستان | باربری ارزان قیمت

باربری و اتوبار کیهان بار تهران دارای خاورهای بزرگ و وانت شبانه روزی، دارای بیمه نامه، دارای لوازم بسته بندی و باکارگران ورزیده آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه شهرک غرب می‌ باشد.

خدمات باربری ما طیف گسترده ای دارد. این باربری دارای کامیون های کوچک، متوسط و بزرگ است که برای حمل و نقل بارها و وسایل مختلف بکار می آیند. کارکنان این باربری با تمام قوانین و مقررات مربوط به باربری آشنایی دارند و آماده ارائه خدمات حرفه ای و دوستانه به شما هستند. باربری و اتوبار غرب

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران.

شماره تماس دفتر شهرک غرب : 88544989

 

اتوبار و باربری شهرک غرب

باربری و اتوبار شهرک مخابرات

باربری و اتوبار شهرک مخابرات

باربری شهرک مخابرات | وانت تلفنی شهرک مخابرات | باربری تهران به شهرستان

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه شهرک مخابرات می‌ باشد.

برخی از افراد در طول زندگی خود هیچگاه جابجا نمی شوند برخی دیگر اما به دنبال یافتن خانه، محیط، شغل و یا حتی آّ و هوای بهتر بارها جابجا می شوند. این تغییرات می تواند هیجان انگیز و جذاب باشد اما قبل از آن برخی کارها برای انجام دادن وجود دارد که شاید برای شما سخت و زمانبر باشد. باربری و اتوبار شهرک مخابرات از صفر تا صد جابجایی را برای شما انجام می دهد.

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران .حمل بار از تهران به شهرستان توسط باربری کیهان بار شعبه شهرک مخابرات .

باربری شهرک مخابرات هزینه باربری را با توجه به نرخ اتحادیه حساب می نماید . 

شماره تماس دفتر  باربری و اتوبار شهرک مخابرات : 88544989

 

باربری تهران ویلا

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در تهران ویلا

 

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران در کمترین زمان ممکن را از ما بخواهید.

شماره های تماس دفتر تهران ویلا:

 88544989

 

باربری و اتوبار تهران ویلا

 

 

 

باربری و اتوبار فرحزادی

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در فرحزاد

باربری فرحزاد | اتوبار فرحزاد | باربری ارزان قیمت

برخی از افراد در طول زندگی خود هیچگاه جابجا نمی شوند. بعضی دیگر تنوع طلب هستند و به دنبال یافتن خانه، شغل، محیط و یا حتی آب و هوای بهتر بارها جابجا می شوند. نقل مکان و رفتن به محیطی جدید می تواند هیجان انگیز و جذابباشد اما قبل از آن لازم است کارهای اثاث کشی از قبیل جمع آوری و بسته بندی لوازم انجام گیرد.

باربری و اتوبار کیهان بار تهران شعبه فرحزاد آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه فرحزادی می‌ باشد. شما عزیزان برای کرایه وانت بار یا هر وسیله نقلیه باربری دیگر می توانید با وانت تلفنی فرحزادی تماس بگیرید . 

باربری فرحزاد اثاثیه های بزرگ و کوچکتان را به مقصد برده و در آنجا خدمات تخلیه بار را برای شما انجام می دهد.

هنگامی که حمل و نقل به شهرستان باشد به دلیل خستگی ناشی از راه شما نیاز به کسی دارید تا بارها را برایتان تخلیه کند. باربری و اتوبار فرحزاد خدمات تخلیه بار و چینش لوازم در محل جدید را نیز ارائه کرده است.

باربری و اتوبار فرحزاد ارزانترین باربری است که می تواند خدمات با کیفیت با سریعترین تحویل را برای شما ارائه کند. باربری فرحزاد تمام کارهای اثاث کشی را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام می دهد.

شماره تماس دفتر باربری و اتوبار فرحزاد : 88544989

اتوبار و باربری فرحزاد

باربری و اتوبار شهرآرا

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در شهرآرا

باربری شهرآرا | اتوبار شهرآرا | وانت تلفنی شهرآرا

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه شهرآرا می باشد. آرامش در اسبب کشی با باربری و اتوبار شهرآرا 

باربری و اتوبار شهر آرا با داشتن بیش از ده سال سابقه کار مداوم در عرصه باربری و حمل نقل به صورت شبانه روزی و آنلاین آماده ارائه بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن به همشهریان ساکن منطقه شهر آرا می باشد.

از آنجایی که باربری شهرآرا خود را در مقابل قانون و همشهریان مسئول می داند اقدام به بیمه کردن رایگان تمام اسباب و اثاثیه های شما قبل از بار زدن آنها می کند.

باربری و اتوبار شهرآرا به شما توصیه می کند برای جابه جایی بارهای اندک خود از وانت تلفنی شهرآرا استفاده کنید با استفاده از وانت بار و یا نیسان بار می توانید بارهای خود را با صرف هزینه کمتری جابه جا کنید.

هنگامی قصد جابجایی به راه دور را دارید از خرید مواد غذایی و خوراکی به مقدار زیاد خودداری کنید. در صورتی که مواد غذایی به مقدار زیادی دارید حتما به کارکنان ما اطلاع دهید تا از کارتونهای مخصوص مواد فاسد نشدنی استفاده کنند. باربری و اتوبار شهرآرا

برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به اثاثیه هایتان در هنگام بسته بندی آنها نکات زیر را رعایت کنید:

  1. انتخاب کارتون محکم و مناسب
  2. دقت در نحوه چینش لوازم متناسب با فضای کارتون
  3. استفاده از نوار چسب 

 حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران. حمل بار از تهران به شهرستان

همراه همیشگی شما باربری و اتوبار شهرآرا

شماره ی تماس دفتر شهرآرا :  88544989

اتوبار و باربری شهرآرا

باربری و اتوبار طرشت

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در طرشت

باربری طرشت | اتوبار طرشت | نرخ باربری

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه طرشت می‌ باشد . باربری و اتوبار طرشت دارای کادری ماهر ، آموزش دیده و توانا در کار باربری را دارا می باشد .

باربری طرشت با گرفتن تنها یک تماس خود را به محل شما رسانده و کارهای مربوط به باربری و حمل بار را از اول تا اخر مدیریت و اجرا می کند.  یک اسباب کشی بی درد سر با باربری کیهان بار دفتر طرشت را تجربه کنید.

باربری طرشت تمام هزینه های مربوط به بسته بندی کالاها و جابه جایی را براساس نرخ مصوب توسط اتحادیه حساب می کند. در تعیین نرخ باربری نوع سرویس انتخابی شما، مسافت طی شده از مبدا تا مقصد و همچنین سرعت جابه جایی تاثیر می گذارد.

باربری و اتوبار طرشت خدمات بسته بندی کالاها را برای شما ارائه کرده است. یکی از دلایل مهم در سلامت کالاها نوعف جنس و مقاومت کارتون مورد استفاده در بسته بندی است. این باربری برای بسته بندی از کارتون های مخصوص، محکم و 5 لایه استفاده می کند و اطمینان کامل جهت سلامت کالاها را به شما می دهد. باربری و اتوبار طرشت

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران.

شماره ی تماس باربری و اتوبار طرشت :  88544989

اتوبار و باربری طرشت

باربری صادقيه

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران درصادقيه

شماره تماس باربری صادقیه :  86015348

باربری صادقيه | اتوبار صادقیه 

باربری صادقیه با توجه به سابقه و تجربه فراوان در زمینه باربری و اسباب کشی بهترین ابزار و تجهیزات تهیه و با توجه به این ابزار از خسارت دیدن وسایل مشتری خودداری می کند. حمل بار از تهران به شهرستان توسط باربری و اتوبار صادقیه .

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران.

باریری صادقیه همواره اماده ارائه خدمت به شما عزیزان ساکن در ناحیه صادقیه تهران می باشد. باربری صادقیه|باربری صادقیه بهترین باربری در کل تهران با بهترین تجهیزات می باشد.

 باربری و اتوبار صادقیه

باربری صادقیه به دلیل برخورداری از کامیون های بروز و موکت کاری شده سعی دارد تا حد توان باربری و اثاث کشی شما همشهریان گرامی را به صورتی انجام دهد که هیچ خسارتی به اثاث شما وارد نشود. بهترین باربری در تهران باربری صادقیه دفتر باربری کیهان بار در صادقیه است. 

 باربری صادقیه در منطقه صادقیه صادقیه دایر شده است  جالب است بدانید آریاشهر که پس از انقلاب اسلامی به صادقیه تغییر نام پیدا کرد  باربری صادقیه در واقع منطقه‌ای بزرگ است باربری صادقیه که صادقیه شمالی و بلوار فردوس و آریاشهر و متروی صادقیه و مناطقی دیگر را شامل می‌شود.

باربری صادقیه یکی از بهترین باربری های موجود تهران است. این باربری با توجه به داشتن کامیون های موکت داری شده و رانندگان مهر و زبده اماده ارائه خدمات باربری در صادقیه است. باربری صادقیه با سوری های ویزه حمل بار اماده خدمات باربری در تهران است.

 شماره تماس باربری صادقیه 86015348

مناطق دیگر تهران:

1-اتوبار زعفرانیه

2-اتوبار دارآباد

3-اتوبار ولنجک

4-اتوبار نیاوران

5-اتوبار قلهک

6-اتوبار چیذر

7-اتوبار دروس

8-اتوبار الهیه

9-اتوبار تجریش

10-اتوبار محمودیه

باربری صادقیه |اتوبار صادقیه

باربری صادقیه آماده است تا با تمام توان خود شما عزیزان را در داشتن یک اسباب کشی راحت کمک نماید تا شما عزیزان ساکن صادقیه از اسباب کشی خود یک خاطره شیرین را در ذهن داشته باشید . باربری صادقیه به صورت شبانه روزی و در تام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری برای شما عزیزان ساکن صادقیه می باشد .

باربری صادقیه| اتوبار صادقیه

صادقیه محلّه‌ای در غرب تهران است. پیس از انقلاب ایران(1357) نام این محله آریاشهر بوده است. اکنون دربردارنده محله‌های از جملهصادقیهٔ شمالی، صادقیه، بلوار فردوس است.بخشی از صادقیه در منطقه 2 شهرداری تهران و بخش‌های دیگر آن نیز در منطقه 5 شهرداری تهران جای گرفته است. بزرگراه اشرفی اصفهانی مرز میان این دو منطقه می‌باشد که از فلکه دوم آریا شهر آغاز می‌شود به سمت شمال ادامه دارد.

باربری صادقیه | اتوبار صادقیه

صادقیه یا آریاشهر دارای دو میدان است که به نام‌های فلکه اوّل و دوم خوانده می‌شوند. در هر دو فلکه صادقیه تعداد زیادی شعب بانکی نیز وجود دارد. صادقیه از شمال به باغ فیض (پونک)، از جنوب به میدان آزادی، از شرق به برق آلستوم و از غرب به پل علامه جعفری (میدان نور پیشین) و شهر زیبا منتهی می‌شود. باغ‌های طرشت نیز از اراضی صادقیه به شمار می‌آیند.

شماره تماس باربری صادقیه | 86015348
باربری صادقیه | اتوبار صادقیه 

باربری صادقیه دارای کادری ماهر در زمینه باربری و اتوبار می باشد . باربری صادقیه کادر خود را با توجه به تجربیات و علم روز دنیا در رابطه با کار باربری و ارتباط با مشتری آموزش میدهد . باربری صادقیه دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری و همچنین دارای بیش از 15 سال سابقه ی کار می باشد . باربری صادقیه آماده است ارائه خدمات باربری و اتوبار به ساکنین صادقیه می باشد . 

باربری صادقیه | اتوبار صادقیه      آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین صادقیه

آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین صادقیه می باشد . باربری صادقیه به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربی و اتوبار برای ساکنین صادقیه می باشد .باربری صادقیه سعی میکند تا در تمامی شرایط قوانین باربری را رعایت نماید . باربری صادقیه قوانین باربری از جمله بیمه نمودن تمامی وسایل , حساب کردن هزینه باربری با توجه به نرخ باربری . باربری صادقیه با توجه به تلاشی که در جلب رضایت مشتریان داشته است همواره سعی نموده است تا تمامی قوانین باربری را رعایت نماید . باربری صادقیه با رعایت تمامی قوانین و داشتن اخلاق اسلامی توانسته است نامی نیک از خود بر جا بگذارد .

باربری صادقیه | اتوبار صادقیه 

باربری صادقیه حمل تخصصی یخچالهای بزرگ , حمل وسایل اداری و کالای تجاری , حمل لوازم ظریف و حساس ، شیشه میز نهارخوری , حمل گاوصندوق ، پیانو ، اجسام سنگین  , جابجائی در داخل طبقات را در مجموعه کاری خود قرار داده است . باربری صادقیه ارسال کارگر بدون ماشین , بارگیری و تخلیه توسط کارگر بدون ارسال ماشین , حمل و نقل خود را به کادر حرفه ای ما بسپارید .

باربری صادقیه | اتوبار صادقیه 

باربری صادقیه هزینه اثاث کشی بر اساس نوع وسیله را مشخص نموده است . باربری صادقیه نرخ باربری برای مناطق مختلف تهران را با توجه به نرخ اتحادیه تعیین نموده است  . 

 باربری صادقیه برای کمک به عزیزانی که تجربه ی لازم جهت بسته بندی و نحوهی جابجایی وسایل را ندارند تدبیری اندیشیده است . باربری صادقیه تجارب خود را در لینک توصیه های زمان اسباب کشی قرار داده است تا شما عزیزان به کمک آن مطالب اثاثیه های خود را به نحو صحیح بسته بندی نمایید . باربری صادقیه در صورتی که شما زمان لازم برای بسته بندی لوازم منزل را ندارید برای شما کارهای مربوط به بسته بندی را انجام میدهد . باربری صادقیه بسته بندی را با دقت بسیار و با استفاده از کارتون های محکم . روزنامه . فیبر . و ... انجام میدهد . 

 

 

باربری صادقیه | اتوبار صادقیه 

بسته بندی در باربری و اتوبار صادقیه:

شرکت باربری و اتوبار صادقیه با ارائه ی انواع کارتن اسباب کشی به شما در انجام اسباب کشی هایتان کمک میکند . نوع ، جنس و مقاومت کارتن در اسباب کشی بعنوان یکی از ارکان مهم در بسته بندی و سلامت اجناس بشمار میرود . یکی از ارکان بی مخاطره بودن هر اسباب کشی ، بسته بندی محکم و امن هر وسیله است . مهم است بدانیم که استفاده از کارتن اسباب کشی مقاوم و مناسب به شما در کاهش آشفتگیهایتان هنگام باز کردن و چیدمان وسایل بعد از هر اسباب کشی کمک میکند .دو روز قبل از اثاث کشی حتما با باربری کیان بار تماس گرفته علاوه بر رزرو کردن سرویس مورد نظر برای کارشناسان تعین کنید که می خواهید بسته بندی را خودتان انجام دهید یا به باربری و اتوبار صادقیه بسپارید ،

باربری صادقیه از اول تا پایان کار اثاث کشی همراه همیشگی شما عزیزان است.باربری و اتوبار صادقیه

                    

باربری و اتوبار ستارخان

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در ستارخان

باربری ستارخان | باربری ارزان

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن و بصورت تضمینی به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه ستارخان می‌ باشد. حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران.باربری و اتوبار ستارخان تمام بارها و اثاثیه را به صورت رایگان بیمه می نماید . 

شماره های تماس باربری و اتوبار ستارخان : 88544989

اتوبار و باربری ستارخان

درباره منطقه ستارخان تهران

خیابان ستارخان

خیابان ستارخان (نام پیشین: خیابان تاج) یکی از مهمترین خیابان‌های شهر تهران است که تماماً در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. این خیابان به پاس کوشش‌ها و مجاهدت‌های ستارخان یکی از سرداران جنبش مشروطه ایران به نام او نامگذاری شده است.

باربری و اتوبار ستارخان

این خیابان که پیش از انقلاب اسلامی ایران خیابان تاج نام داشت، از میدان دوم صادقیه (آریاشهر) آغاز شده و پس از گذر از میدان اول صادقیه به تقاطع خیابان خسرو می‌رسد. پس از آن خیابان دو طرفه شده و از زیر پل‌های بزرگراه یادگار امام و پل ستارخان عبور می‌کند تا به سه راه تهران ویلا برسد. پس از آن خیابان باقرخان از آن منشعب می‌شود تا در میدان توحید که در گذشته میدان کندی نام داشت به انتهای خود می‌رسد.

ساختمان‌های سه‌گانه مجتمع ستارخان در خیابان ستارخان - باربری و اتوبار کیهان بار در منطقه ستارخان

پل ستارخان

 پل ستارخان پلی است در شهر تهران. روی تقاطع خیابان همایون‌پور، خیابان ستارخان و خیابان تهران‌ویلا قرار دارد و دسترسی به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری را امکان‌پذیر می‌سازد. اﯾﻦ ﭘل ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۱۳۵۳ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. نام قدیمی این پل پل تاج بوده است.

 پل ستارخان - باربری و اتوبار کیهان بار در منطقه ستارخان تهران

باربری و اتوبار کیهان بار

باربری منطقه 2 شعبه ستارخان

آماده ارائه خدمات به همشهریان ستارخان می باشد . باربری به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری به همشهریان ساکن ستارخان می باشد .

باربری کیهان بار , شعبه ستارخان دارای مجوز رسمی از اتحادیه می باشد و بیش از 15 سال سابقه در زمینه باربری و اتوبار دارد . باربری کیهان بار همواره سعی نموده است که نظر مثبت مشتریان را نسبت به شرکت باربری خود حفظ نماید , به همین دلیل از 15 سال تجربه خود برای بهبود ارائه خدمات باربری در منطقه ستارخان استفاده می نماید .

باربری ستارخان سعی در ایجاد کادری امانت دار , صبور در زمینه اسباب کشی , و همچمنین رانندگانی ماهر برای مناطق مختلف که با جاده های کشور جهت حمل بار به استان های دیگر آشنا باشند .

شماره تماس باربری: 88544989

                

                                                      

باربری ستارخان در نطر دارد با استفاده از کادری پیشرفته و امکانات جدید بهترین خدمات را با نرخ مناسب به همشهریانگرامی ارائه دهد.

باربری ستارخان به شما مشتری گرامی اطمینان میدهد که یک باربری و اسباب کشی بی درد سر و ایمن را با باربری کیهان بار دفتر باربری ستارخان تجربه خواهید کرد.

باربری ستارخان ارائه دهنده ی خدمات باربری و بسته بندی وسایل منزل . 

باربری ستارخان سریع ، دقیق و شرکت باربری حرفه ای می باشد . 

 باربری کیهان بار | اتوبار کیهان بار

باربری ستارخان | اتوبار ستارخان 

باربری ستارخان آماده است تا تمامی خدمات مرتبط با باربری و اتوبار را به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری برای ساکنین ستارخان می باشد .

باربری ستارخان  بسته بندی وسایل منزل قبل از باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است . حال می خواهم به مواردی که برای باربری ستارخان دارای اهمیت است بپردازم . باربری ستارخان همیشه به کادر کاری خود توصیه های زیر را در هنگام بسته بندی وسایل به کارکنان خود می دهد . از جمله کارها می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

1. قوانین چیدمان درون جعبه را رعایت کنید  2.گذاشتن خورده ریز ها در داخل دراور 3.درست چسب زدن کارتن ها 4. درست انتخاب کردن جعبه ها 5. جداگانه بسته بندی کرد وسایل گران قیمت  و 5. حمل و نقل گل و گیاه 6. پایه مبل و اتصالات وسایل را جئاگانه بسته بندی نمایید . 

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه نماییم انتخاب وسیله نقلیه ایست که می خواهیم با آن اثاثیه منزل را جابجا نماییم . باربری ستارخان برای رفاه حال شما و البته بسته به نظر شما بزرگواران نوع وسیله باربری انتخاب می شود ، ولی باید این نکته را در نظر گرفت که باید حجم اثاثیه و بار ، با وسیله مورد نظر همخوانی داشته باشد ، تا دچار مشکل نشوید .

باربری ستارخان همیشه به آرامش خیال شما عزیزان می اندیشد .باربری ستارخان با توجه به فصلی که در آن قرار داریم وسبله های باربری را سرپوشیده می نماید . باربری ستارخان دارای وسیله های نقلیه باربری است که به صورت اتاقک می باشند ، برای فصل پاییز و زمستان است . تمام ماشین های حمل بار باربری ستارخان دارای کارت معاینه فنی می باشند . 

از آنجایی که باربری و اتوبار ستارخان به حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می دهد لذا همواره تمام تلاش خود را می کند تا از ماشین هایی استفاده کند که آلودگی کمتری را ایجاد می کنند. باربری و اتوبار ستارخان نامی آشنا در عرصه باربری

باربری و اتوبار سعادت آباد

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در سعادت آباد 

باربری سعادت آباد | اتوبار سعادت آباد

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه سعادت آباد می‌ باشد.حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران.

باربری سعادت اباد که نزدیک به بلوار اصلی سعادت آباد قرار گرفته از جنوب به بلوار دریا و از شمال به اوین متصل است بابری سعادت اباد ارائه دهنده خدمات باربری با بهترین کیفیت به شما همشهریان گرامی در منطقه سعادت اباد است.قدیمی‌ترین و اصلی‌ترین میدان سعادت آباد میدان کاج است. باربری سعائت اباد همواره با یک تماس اماده ارائه خدمت به شما عزیزان است.

شماره های تماس باربری سعادت آباد : 22899783

باربری سعادت آباد

 باربری و اتوبار کیهان بار

باربری سعادت آباد |اتوبار سعادت آباد

باربری سعادت آباد آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین عزیز سعادت آباد می باشد تا این باربری همواره بتواند آرامش را برای شما عزیزان فراهم نماید . 

باربری سعادت اباد که جهت خدمات باربری و اثاث کشی در منطقه سعادت اباد  راخه اندازی شده است . سعادت آباد و در دامنهٔ کوه با توجه به آب و هوای خوب، مناطق تفریحی و توریستی متعددی وجود دارد که باببری سعادت اباد در هر شرایطی با هر اب و هوای قادر به اسباب کشی و باربری در باربری سعادت اباد است. باربری سعادت اباد اثاث کشی راحت و اسان را برای شما فراهم می کند باربری سعادت اباد فقط با یک تماس در خدمت شماست  22899783. 

باربری سعادت آباد دارای کادر کاری ماهر ، حرفه ای و با تجربه می باشد . 

شماره تماس باربری سعادت آباد : 22899783

باربری و اتوبار کیهان بار

باربری و اتوبار سعادت آباد 

سید ضیا الدین طباطبایی در سال ۱۳۲۷ خورشیدی ده مخروبه و بدون سکنه‌ای که زمین‌های آن ریگزار بوده و اربابی داشته است را خریداری می‌کند. در شروع کار با استخدام آشنایان یزدی و کشاورزان که همه سید بودند این ده را سادات آباد نام گذاری می‌کند که گندم کاری، یونجه کاری و پرورش خرگوش از نوع آنغوره انجام می‌دادند. او از طریق فروش گوشت خرگوش به مغازه‌های چهارراه استامبول و فروش پوست خرگوش و پشم آن برای تولید کلاه و پالتو به  بازرگانان وبه دست آوردن پول از این راه هرچه خرابه بوده را آباد می‌کند و به آب می‌رساند.

همراهی نمودن کارگران و رهبری سید ضیاءالدین طباطبایی به منطقه آبادانی بخشید و با اضافه شدن کارگران غیر سید و تلفظ آسانتر سادات به سعادت تبدیل شد. گندم مزارع سید ضیاءالدین طباطبایی تأمین کنندهٔ غلهٔ بسیاری ازمناطق تهران شد. انواع میوه‌های مرغوب آن زمان از باغ‌های سید ضیاءالدین طباطبایی (در سعادت آباد) تأمین می شد. او به پیشنهاد سر ریدر بولارد سفیرانگلستان درآن زمان به پرورش نوعی خاص ازخرگوش پرداخت و در طول ۱۰ سال به طور مداوم ۱۵ هزار خرگوش در مزارع سعادت آباد پرورش داد.

شماره تماس باربری سعادت آباد : 22899783

باربری و اتوبار سعادت آباد 

جایگاه جغرافیایی و شهری 

سعادت‌آباد از شرق به بزرگراه چمران ، از جنوب به شهرک غرب ، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه دارد. بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت‌آباد می‌گذرد. مناطق کوی فراز و شهرک مخابرات (بهرود) در شمال سعادت‌آباد و در دامنهٔ کوه واقع هستند. خیابانهای سعادت آباد،۲۴ متری،علامه،سرو و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار فرحزادی، از خیابان‌های اصلی سعادت آباد محسوب می‌شوند.

شماره تماس باربری سعادت آباد : 22899783

بلوار اصلی سعادت آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام (اوین) متصل است. میدان کاج بعنوان قدیمی‌ترین و اصلی‌ترین میدان سعادت آباد در میانهٔ این بلوار واقع است. توسعهٔ  سعادت آباد بعد از انقلاب پنجاه و هفت خورشیدی و جنگ تحمیلی آغاز شد و در واقع از ابتدای دههٔ هفتاد خورشیدی و افزایش جمعیت مهاجر تهران شدت گرفت. این توسعه از بلوار اصلی سعادت آباد آغاز شد و در جهت غرب به سمت دره فرحزاد و در جهت شرق به سمت دره اوین ادامه پیدا کرد. بطوری که در حال حاضر تقریباً زمین خالی و بی استفاده در سعادت آباد وجود ندارد و توسعهٔ عمودی این محله شدت گرفته است و بر تعداد طبقات ساختمانها افزوده می‌شود.

بلوار اصلی سعادت آباد در امتداد شمال-جنوب می‌باشد، خیابان ۲۴ متری سعادت آباد و علامه در شرق بلوار اصلی سعادت آباد و موازی با آن و بلوار پاکنژاد و فرحزادی در غرب بلوار اصلی و موازی با آن واقع شده‌اند. خیابان اصلی شرقی - غربی سعادت آباد بلوار سرو می‌باشد و بلوار دریا موازی با بلوار سرو در ضلع جنوبی سعادت آباد است و مرز سعادت آباد و شهرک غرب به حساب می‌آید.

خیابان ۲۴ متری از شمال به بزرگراه یادگار امام (اوین) و از جنوب به میدان فرهنگ ختم می‌شود. این خیابان به طور کامل مسکونی بوده و برخلاف اکثر خیابانهای اصلی سعادت آباد، فاقد هرگونه مرکز خرید یا تجاری است و به همین دلیل نسبت به سایر خیابانهای سعادت آباد از یک آرامش نسبی برخوردار است. ادامه خیابان ۲۴ متری به سمت جنوب، پس از عبور از میدان فرهنگ، بلوار فرهنگ نام دارد که شرکتهای تجاری بزرگ و معتبری در ابتدای آن قرار دارند.

در شمال سعادت آباد و در دامنهٔ کوه با توجه به آب و هوای خوب، مناطق تفریحی و توریستی متعددی وجود دارد یا در دست احداث است. منطقه تفریحی و توریستی درکه (اوین درکه) یکی از مناطق تفریحی سابقه دار و قدیمی تهران است که در شمال شرقی سعادت آباد (اما نه متصل به آن) واقع شده‌است. در شمال غربی سعادت آباد هم منطقه تفریحی فرحزاد قرار دارد که از مناطق تفریحی قدیمی تهران است. همچنین در شمال سعادت آباد و در منتهی‌الیه شمال شهرک مخابرات، پارک بوستان کوهستان که شامل جاذبه‌های متعدد گردشگری و تفریحی خواهد بود، در حال احداث است.

هتل اسپیناس پالاس، بزرگترین و مدرن ترین هتل پنج ستاره ایران در شمال سعادت آباد و در ضلع شمالی میدان بهرود واقع شده است . باربری سعادت آباد آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین سعادت آباد می باشد . باربری سعادت آباد به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات به ساکنین سعادت آباد می باشد . باربری سعادت آباد تمامی بارها و اثاثیه منازل را به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری سعادت آباد به فکر مشتریان است تا بتوانند در صورت آسیب دیدن مشتریان خسارت خود را از بیمه باز پس بگیرند.

شماره تماس باربری سعادت آباد22899783

باربری سعادت آباد| اتوبار سعادت آباد

آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین سعادت آباد می باشد . باربری سعادت آباد به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین عزیز سعادت آباد می باشد . باربری سعادت آباد با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد . باربری سعادت آباد دارای بیش از 15 سال سابقه ی کار در زمینه باربری و اتوبار می باشد . باربری سعادت آباد تمامی بار ها را به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری سعادت آباد هزینه باربری را با توجه به نر خ اتحادیه حساب می نماید . 

باربری سعادت آباد دارای بروز ترین وسایل حمل و نقل بار و اثاثیه می باشد که سبب راحتی اسباب کشی می گردد . باربری سعادت اباد دارای کامیون ها و انواع وسایل نقلیه باربری دارای معاینه فنی و جدیدترین نوع از آن وسیله حمل بار می باشد . باربری سعادت آباد دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد . باربری سعادت آباد دارای بیش از 15 سال سابقه ی کار در زمینه باربری و اتوبار می باشد . باربری سعادت اباد آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین سعادت آباد به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته امکان پذیر است . باربری سعادت آباد به تمام قوانین اتحادیه باربری پایبند است .

باربری سعادت آباد | اتوبار سعادت آباد 

 

شماره تماس باربری سعادت آباد : 22899783

چیزی که باربری و اتوبار سعادت آباد را از سایر باربری ها جدا می کند ارائه به موقه خدمات به همشهریان ساکن منطقه سعادت آباد می باشد.باربری و اتوبار سعادت آباد

خدمات باربری و اتوبار سعادت آباد:

  • حمل و نقل و باربری به تمام نقاط تهران و ایران
  • انجام اثاث کشی و اسباب کشی (با کارگران حرفه ایی)
  • ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته
  • بیمه نمودن کالا و وسایل منزل شما
  • بسته بندی کالا و اثاثیه به روش (استرچ رپ)

تمامی خدمات نام برده زیر نظر مستقیم کارشناسان زبده باربری و اتوبار کیهان بار آنجام می شود.باربری و اتوبار سعادت آباد