باربری و اتوبار سلیمانی-تیموری 86015348

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در سلیمانی-تیموری

باربری سلیمانی-تیموری | اتوبار سلیمانی-تیموری | وانت تلفنی سلیمانی-تیموری

باربری و اتوبار کیهان بار تهران با ماشینها و وسایل حمل و نقل مناسب همراه با کارگران ورزیده  همراه با بیمه نامه آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در هر ساعت از شبانه روز در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه سلیمانی-تیموری می‌ باشد.

باربری و اتوبار سلیمانی-تیموری سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید با استفاده از آن بارهای خرده ریز خود را با هزینه کمتری جابه جا کنید.

باربری سلیمانی-تیموری همواره بر حفظ محیط زیست تاکید می کند در همین راستا تمام سعی خود را می کند تا از ماشین هایی استفاده کند که آلودگی کمتری را ایجاد می کند. 

یکی از کارهای مهم بعد از جابجایی تخلیه بار است. زمانیکه مسیر جابجایی طولانی است شما به دلیل خستگی ناشی از راه و اثاث کشی به کمک نیاز دارید. شما می توانید با خیالی آسوده منتظر بمانید تا کارکنان باربری و اتوبار سلیمانی-تیموری در کوتاه ترین زمان ممکن بارها را برای شما تخلیه کنند. باربری و اتوبار سلیمانی-تیموری

باربری و اتوبار تیموری قبل از بار زدن اثاثیه ها را بطور رایگان بیمه می نماید در صورت بروز هر گونه مشکلی در هنگام جابه جایی و وارد شدن خسارت به اثاثیه ها می توانید هزینه های آن را از بیمه پس بگیرید.

دیگر نگران کارهای پیچیده اثاث کشی نباشید کار را به حرفه ای ها بسپارید. باربری و اتوبار سلیمانی-تیموری از صفر تا صد کارهای جابه جایی را برای شما انجام می دهد. با اعتماد به ما اثاث کشی راحتی را تجربه کنید.

با باربری و اتوبار تیموری سلیمانی کیفیت در ارائه خدمات را مشاهده می نمایید. حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران. حمل بار به سراسر کشور

ویزگی های باربری و اتوبار سلیمانی-تیموری:

  1. تعهد به خدمت
  2. شفافیت کامل در تمام معاملات ما با مشتریان
  3. ارائه خدمات با کیفیت عالی
  4. بهبود مستمر در خدمات باربری
  5. هزینه های ارزان

شماره تماس دفتر باربری و اتوبار سلیمانی-تیموری : 86015348

 

باربری و اتوبار سلیمانی-تیموری