باربری و اتوبار چیتگر 86015348

باربری و اتوبار چیتگر

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در چیتگر : 86015348

 باربری و اتوبار چیتگر به منظور تسهیل کارهای اثاث کشیو جابه جایی برای ساکنین منطقه چیتگر تاسیس شده است. این باربری همواره به فکر محدود کردن خسارات ناشی از جابه جایی و کاهش هزینه های باربری می باشد. باربری چیتگر معمولا در ایام نزدیک فصل جابه جایی ( معمولا اواخر تابستان ) اقدام به دادن تخفیف های ویژه ای به مشتریان خود می کند.

اتوبار و باربری چیتگر

 باربری و اتوبار کیهان بار تهران در چیتگر

باربری چیتگر | اتوبار چیتگر

باربری و اتوبار کیهان بار تهران با بیش از 20 سال سابقه در حمل و نقل آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی ساکن در چیتگر می باشد.

می گویند دل به شلوغی خیابان ها نبندید ما آدم ها خیلی تنهاییم.

اگر مشکلات شما به بزرگی یک اقیانوس است باربری کیهان بار تا کشتی سوار بر امواج آن است.

اعتماد ارزنده ترین سرمایه ماست و اتوبار و باربری کیهان بار سرمایه ای بزرگ به اندازه تهران بزرگ دارد.

شماره های تماس دفتر باربری و اتوبار در چیتگر :88544989  

باربری و اتوبار کیهان بار شعبه چیتگر

باربری چیتگر | اتوبار چیتگر

باربری و اتوبار چیتگر در بسته بندی ها خود از کارتونها سه و چهار لایه استفاده می کنند.

کارتونهای مورد استفاده در باربری چیتگر چیزی مقاوم تر از کارتونهای موجود در بازار می باشد.باربری و اتوبار چیتگر با داشتن کادری مجرب و کارا در کوتاه ترین زمان ممکن کالا و اثاثیه سنگین و غیر قابل جابه جایی منزل و محل کار شما همشهریان ساکن منطقه چیتگر را بسته بندی و جابه جا می کنند.

باربری و اتوبار چیتگر به مشتریان خود توصیه می کند که هیچ وقت بسته بندی و جابه جایی کالا و اثاثیه سنگین منزل یا محل کار خود را انجام ندهند و بگذارند که کادر باربری و اتوبار چیتگر کار بسته بندی و جابه جایی را انجام دهد.

در صورتی که مایل هستید خودتان کار بسته بندی لوازم را انجام دهید حتما از کارتونهای محکم و مناسب استفاده کنید و متناسب با ظرفیت کارتون در آن لوازم بچینید نه کمتر و نه بیشتر در آخر نیز از نوارچسب برای بستن کارتون استفاده کنید. 

ما همیشه یک راه حل داریم:

آیا لوازم شما شامل کالاهای سنگین و شکننده، کالاهای پزشکی، حساس به دما و یا حیوانات خانگی هستند که نیاز به مراقبت بیشتری دارند؟ نگران نباشید باربری و اتوبار چیتگر همواره خدمات باربری و راه حل های مناسبی را برای این گونه شرایط ارائه کرده است. 

جابه جایی دور از استرس و نگرانی را با باربری و اتوبار چیتگر تجربه کنید. ما نگرش شما نسبت به اثاث کشی را تغییر خواهیم داد.

ویژگی های باربری و اتوبار چیتگر:

1. استفاده از بیمه حمل و نقل

2. بسته بندی کالا

3. حمل بار بین شهری و بین استانی

4. حمل بار دفاتر و شرکت ها 

و....

  شماره تماس باربری چیتگر : 88544989

باربری ارزان