اتوبار و باربری اوین 22921094

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در اوین

باربری اوین | اتوبار اوین | وانت تلفنی اوین

اتوبار و باربری کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری جابجایی اثاثیه منازل - شرکت ها با کارگران ورزیده. ۱۰۰٪ تضمین در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه اوین می‌ باشد.

از شما می پرسند.

چه چیزی را ؟

سرزمین چهار فصل کجاست؟ ایران

شهر پر رنگ و زبان کجاست ؟ تهران

شما اهل کجای تهرانید؟ اوین

مسافرید؟ بله

یاری دهنده ی تان کیست؟ شاید جواب شما ما باشیم

اگر یک بار امتحان کنید.

از شمال تا جنوب از شرق تا غرب در هر جای تهران من، دوستی آشنا خواهم داشت همراه و هم زبان، یاری رسان و توانا، به یاریش خواهم رفت. هر کجا که باشد اعتماد من از آن اوست.

ما اعتماد شما را خواستاریم. کیهان بار

ایجاد نگاهی جدید مستلزم فکر و ایده ای تازه است کیهان بار نگاهی نو در حمل ونقل

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران.

شماره تماس دفتر باربری و اتوبار تجریش : 22921094

اتوبار و باربری اوین

باربری و اتوبار کیهان بار 

باربری اوین | اتوبار اوین 

باربری و اتوبار اوین آماده است تا هر لحظه از شبانه روز که شما عزیزان به کمک ما نیاز داشته باشید، خدمات باربری و اتوبار خود را برای شما ارائه دهد.

باربری و اتوبار اوین یکی از بهترین باربری های ساکن در این منطقه می باشد. باربری و اتوبار اوین برای راحت نمودن اسباب کشی برای شما عزیزان سعی نموده است که خدمات مختلفی را برای شما عزیزان ارائه نماید.

باربری و اتوبار اوین صفر تا صد کار اسباب کشی را توسط کارگران حرفه ای خود انجام می دهد. یعنی خدماتی همچون بسته بندی وسایل -حمل و جابجایی -چیدمان و ... توسط کارگران باربری و اتوبار اوین.

باربری و اتوبار اوین همواره به فکر منافع مشتریان خود است و سعی در محدود کردن خسارات ناشی از جابجایی را دارد. این باربری اقدام به بیمه نمودن اثاثیه ها قبل از بار زدن آنها می نماید تا اگر در هنگام جابجایی متحمل ضرر شدید بتوانید خسارت خود را از بیمه پس بگیرید. باربری و اتوبار اوین

شماره تماس باربری و اتوبار اوین : 22921094