باربری و اتوبار اختیاریه 22921094

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در اختیاریه

باربری اختیاریه | اتوبار اختیاریه | باربری تهران به شهرستان

باربری ارزان و سریع، حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران در منطقه اختیاریه. باربری و اتوبار کیهان بار تهران با بیش از 20 سال سابقه در حمل و نقل آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی ساکن در اختیاریه می باشد.

این باربری با بهره گرفتن از کادر مجرب و ناوگان حمل و نقل مجهز حمل و نقل ارزان، سریع و مطمئن بار شمار را تضمین می کند.

تعریف اسباب کشی برای خانم ها: استرس، خستگی شدید، شکستن ظروف مورد علاقه، ازبین رفتن مبلمان جدید، نگرانی همراه با سردرد ، آرزوی پایانی سریع و بدون تکرار ...

اتوبار کیهان بار تعاریف شما خانم های عزیز را از اسباب کشی منزل تغییر خواهد داد ما نگرشی جدید و قابل اعتماد را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.   یک بار امتحان کنید برتری نشان دهنده تفاوت است. با کیهان بار تفاوت را احساس کنید.

شماره های تماس دفتر باربری و اتوبار در اختیاریه: 22921094

باربری و اتوبار اختیاریه

باربری کیهان بار بارها و وسایل شما عزیزان را چه برای مسافت های نزدیک و دور به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری کیهان بار هزینه های باربری را با توجه به نرخ اتحادیه باربری حساب می نماید .

باربری کیهان بار انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است و هم اکنون دارای ناوگان مجهز حمل و نقل می باشد.

ماشین های باربری اختیاریه مسقف و موکت کاری شده می باشد. باربری اختیاریه با توجه به حجم بار وسیله نقلیه مورد احتیاجتان را برای شما فراهم می کند.

باربری و اتوبار اختیاریه به شما توصیه می کند که صورتحساب خود را بررسی کنید و از صحیح بودن موارد زیر در سید کالای خود اطمینان حاصل کنید:

  1. تعداد کالای حمل شده
  2. خدمات درخواست شده
  3. نوع وسیله نقلیه

شماره تماس باربری اختیاریه :22921094